W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Puchar dla Izolacji. Gościnni gospodarze.

izolatordynovia2Izolator Boguchwała pokonał w swoim pierwszym sparingu Dynovię Dynów 4:1. Test mecz był także spotkaniem o Puchar Burmistrza Dynowa. Tym samym Izolator zdobył pierwsze w tym sezonie pod okiem nowego trenera trofeum.

Pomimo bardzo ciężkich treningów jakie trener zaserwował zawodnikom w kończącym się tygodniu drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze.

Izolator przeważał przez całe spotkanie tworząc szereg okazji do zdobycia bramki. W pierwszej części wyszedł teoretycznie mocnieszy skład. Izolacja grała poprawnie w obronie i w środku pola. Stworzyła jednak mniej okazji do zdobycia goli niż w drugiej odsłonie, w której zagrało - uwaga - aż ośmiu młodzieżowców w tym czterech wychowanków Izolatora!

W pierwszej części meczu bramki zdobywali Krzysztof Domin, który dobił strzał z ostrego kąta Patryka Kwaśniczko. Drugiego gola zdobył kolanem Michał Bereś po dośrodkowaniu... Kwaśniczki. W tej części meczu rywale oddali tylko jeden strzał na bramkę Izolatora. Jednak Paweł Pawlus nie musiał interweniować, ponieważ strzał został zablokowany przez obrońców.

W drugiej części Izolator zagrał całkiem inną "jedenastką i stworzył więcej, bo około pięciu okazji. Wykorzystał tylko dwie. Dwukrotnie piłkę do bramki pięknymi strzałami skierował Krzysztof Szymański. Przy pierwszej asytował mu Paweł Dziedzic a przy drugiej Łukasz Wójcik. W tej części spotkania w drużynie Izolatora wystąpił Konrad Cupryś, który od poniedziałku rozpocznie treningi z drużyną Izolatora.

Tak więc w pierwszej części zdobywaliśmy gole po akcjach skrzydłami a w drugiej po akcjach środkiem. Natomiast gospodarze zdobyli bramkę po stałym fragmencie gry wykorzystując niezdecydowanie naszych zawodników i złe ustawienie w polu karnym.

Po spotkaniu drużyna Izolatora został przez gospodarzy ugoszczona znakomitymi przekąskami z grilla i zimnymi napojami. Po poczęstunku nastąpiło wręczenie pucharu, który w imieniu drużyny odebrał kapitan - Krzysztof Domin. A na koniec wszyscy zgromadzenii zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wyjazd do Dynowa okazał się więc z wszech miar udany i przyjemny przede wszystkim dzięki gospodarzom, którzy okazali się bardzo gościnni.

W najbliższą środę 16. lipca o 17:30 Izolator rozegra kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem rywalem bedzie drużyna Crasnovii Krasne a mecz odbędzie się w Krasnem.

Dynovia Dynów - Izolator Boguchwała 1:4 (0:2)

Bramki: Szczawiński - Domin, Bereś, Szymański 2

Dynovia: Kurdziel, Winiarz, Hadam, Hadam, P. Gierula, Domin, Szczawiński, Mielniczek, Chrzan, Pantoł, Rebizak, Mnich, Chudzikiewicz,  M. Gierula, Baran, Tarnawski, Siry.

Izolator I połowa: Pawlus - Kwaśniczko, Burak, Róg, Kardyś - Bereś, Skiba, A. Wójcik, Domin - Tyburczy, Rzeźnik
Izolator II połowa: Kaszuba - Pokrywka, Brogowski, Słowik, Dziedzic - Worosz, Świder, Cupryś, Więcek - Ł. Wójcikm Szymański

Fotogaleria ze spotkania oraz materiał wideo z bramkami wkrótce.