W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Motor odpalił. Izolacja nienaelektryzowana.

izolatormotorlublinIzolator przegrał po raz drugi w bieżącym sezonie i po raz drugi na włąsnym obiekcie. Biało-zieloni ulegli Motorowi Lublin 0:3 (0:1). Zwycięstwo rywala chyba zbyt wysokie biorąc pod uwagę przebieg spotkania. Niezależnie od wysokości porażka zasłużona.

Motor zagrał jak wytrawny bokser, który czeka na okazję do zadania nokautujacego ciosu. Motor zadał trzy celne ciosy. Tymczasem uderzenia Izolacji trafiały w gardę Motoru.

Motor zagrał z dużym spokojem i był pewniejszy w swojej grze. W naszej grze natomiast nadal brakuje świeżości. Jeśli Izolacji brakuje świeżości to najwyższy czas aby ta zaczęła się pojawiać. Za nami w końcu już 4. spotkania ligowe.

Rywal pierwszego gola zdobył po kontrowersyjnej ręce w polu karnym naszego obrońcy. Była o tyle kontrowersyjna, że do główki skakał zarówno nasz zawodnik jak i zawodnik rywala. Piłka stoczyła się pomiędzy zawodnikami na ręke obrońcy Izolacji, który ruchu do piłki nie wykonał. Być może gdyby to było jedyne trafienie rywala do naszej bramki można by było mieć większe pretensje do sędziego. Rywal jednak zdołał strzelić jeszcze dwie bramki.

Zrobił to jednak w dugiej połowie. Końcówka pierwszej części meczu mogła napawać optymizmem. Izolator zaczął więcej grać piłką i tworzyć więcej zagrożenia.

Druga część spotkania rozpoczęłą się od wyrównanej gry ale głównie w środku boiska. Chyba nieco nas uśpiła co wykorzystał rywal i pokonał Pawła Pawlusa po raz drugi. Zdobywcą gola wprowadzony kilka minut wcześniej Gąsiorowski. W 63. minucie Motor ustalił wynik spotkania. Ładnym uderzeniem z półwoleja w długi róg Pawlusa pokonał Stachyra.

Grę nieco poprawili zmiennicy, którzy weszli na murawę w trakcie drugiej części meczu. Rywal wtedy prowadził już jednak 3:0 i spokojnie czekał na swojej połowie rozbijając ataki Izolacji.

Izolator atakował. Strzałów na bramkę próbowali Tyburczy i Szymański ale bramkarz Motoru bez większych problemów sobie z nimi radził.

Motor wygrał zasłużenie ale chyba zbyt wysoko biorąc pod uwagę przebieg gry. Mniejsza przegrana jednak nie bardzo poprawiłą by humory kibicom Izolatora.

W pierwszej części meczu trener Opaliński musiał dokonać wymuszonej zmiany z powodu kontuzji jakiej doznał Krzysztof Domin. Nasz zawodnik doznał prawdopodobnie urazu stawu łokciowego.

Za tydzień zagramy w Kraśniku. Świeżość już powinna wracać. Od kolejnych spotkań nie będzie już za bardzo możliwości upatrywać słabej gry w jej braku.

Izolator Boguchwała - Motor Lublin 0:3 (0:1)

Bramki: Król, Gąsiorowski, Stachyra

Izolator: Pawlus - Świder (61. Ćwikła), Brogowski, Dąbek, Kardyś - Bereś, Arkadiusz Wójcik (71. Łukasz Wójcik), Skiba (66. Cupryś), Domin (31. Tyburczy) - Karwat, Szymański

Motor: Zagórski - Piekarski (78. Czułowski), Myśliwiecki (61. Majewski), Stachyra, Falisiewicz, Ptaszyński (84. Mroczek), Król, Kazubski, Karwan, Świech, Jabkowski (51. Gąsiorowski)

Żółte kartki: Wójcik Arkadiusz, Skiba, Tyburczy - Świech, Karwan

Sędziował: Michał Zieba (Rzeszów)

Widzów: 500 (w tym 200 z Lublina)