Ołeksandr "Sasza" Tarasenko jako pierwszy zawodnik obcokrajowy zdobył bramkę dla ZKS Izolator Boguchwała. Stało sie to w meczu 1. kolejki IV ligi w sezonie 2016/17 przeciwko Stali Gorzyce!

Każdy jest swego szczęścia kowalem.

izolatorlubloniankawieniawaIzolator Boguchwała rzutem na taśmę wygrywa w Lublinianką Lublin! To co los zabrał Izolacji w poprzednich meczach częściowo oddał w meczu z Lublinianką. Wynik spotkania został ustalony dopiero w doliczonym czasie spotkania. Szczęściu jednak trzeba pomóc.

Izolator pokonał ekipę z Lublina 2:1 chociaż do przerwy przegrywał 0:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył już w 10. minucie Paweł Zabielski. Biało-zieloni za odrabianie strat zabrali się w 54. minucie po golu Michała Beresia kontrą akcją Łukasza Wójcika i Krzysztofa Szymańskiego. Na prowadzenie wyszliśmy w najgorszym dla rywala momencie bo w doliczonym czasie spotkania. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Jacek Tyburczy, dla którego było to pierwsze trafienie w sezonie! Gola poprzedziła akcja zawodników, którzy dali dobre zmiany - Pawła Rzeźnika i Bartka Karwata. Ten ostatni asystował przy trafieniu Jacka.

Spotkanie było bardzo ciężkie. Lublinianka grała bardzo twardo. Posypało się sporo kartek. Mocno oberwało się Michałowi Beresiowi. Michał jednak zrewanżował się rywalowi w najlepszy możliwy sposób zdobywając bramkę. Nie odstawialiśmy nogi. Nawet najmłodszy w zespole Łukasz Wójcik postawił się rywalom, sam złapał kartkę, a w najważniejszym momencie zagrał kluczową piłkę w pierwszej bramkowej akcji dla naszego zespołu. - powiedział po meczu Grzegorz Opaliński.

Za tydzień bardzo ważne spotkanie na IzoArenie. Biało-zieloni pod wodzą Grzegorza Opalińskiego zmierzą się z Karpatami Krosno prowadzonymi przez Szymona Szydełkę.

Lublinianka Lublin - Izolator Boguchwała 1:2 (1:0)

Bramki: Zabielski 10 - Bereś 54, Tybutczy 90+

Lublinianka: Zapał – Kanarek, Mazurek, Kursa, Ręba, Gąsior, Stępień, Zabielski, Sobiech, Kotowicz, Witkowski.

Izolator: Kaszuba – Dziedzic (57. Burak), Dąbek, Brogowski, Kardyś - Bereś (80. Rzeźnik), Cupryś, Skiba, Szymański (70. Karwat) - Wójcik Łukasz (75. Sitek), Tyburczy

Żółte kartki: Kursa, Sobiech, Stepień - Wójcik, Dąbek, Cupryś, Kardyś