Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Karpaty przerwały passę Izolatora. Czas na rewanż.

izolatorkrosniankaW sezonie 2007/08 Izolator Boguchwała pod wodzą trenera Grzegorza Opalińskiego osiągnął fenomenalny wynik nie tracąc bramki w kolenych dziesięciu ligowych spotkaniach. Co więcej drużyna Izolatora przez dokładnie 1001 minut nie wyciągała piłki z własnej siatki. Fenomenalną serię Izolacji brutalnie przerwała wówczas drużyna Krośnianki-Karpat Krosno.

W najbliższej serii spotkań o mistrzostwo trzeciej ligi Izolator Boguchwała podejmować będzie na własnym stadionie drużynę Karpat Krosno.

Krośnieńskie Karpaty prowadzone przez byłego piłkarza i trenera Izolacji - Szymona Szydełko to obecny lider rozgrywek. Po rozegraniu trzynastu kolejek na koncie Karpat są już 32 punkty. Na ten pokaźny dorobek złożyło się 10 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka.

Karpaty remisy zanotowały w starciach z Podlasiem Biała Podlaska 1:1 oraz Orlętami Radzyń Podlaski 1:1. Natomiast silniejsi od drużyny z Miasta Szkła okazali się gracze Stali Rzeszów, którzy na stadionie przy Hetmańskiej w Rzeszowie wygrali 2:0. Był to jak do tej pory jedyny mecz, w którym to piłkarze trenera Szydełki nie zdobyli gola.

W przerwie letniej do kadry Karpat dołączyła trojka zawodników: Sylwester Sikorski (Stal Stalowa Wola), Taras Owczar (Polonia Przemyśl) oraz Łukasz Krzysztoń (Stal Rzeszów). Natomiast z drużną rozstała się czwórka piłkarzy: Albert Telesz, Damian Honkisz, Artur Wierdak i Dariusz Jęczkowski.

W ostatniej kolejce Karpaty na stadionie przy ul. Legionów podejmowały  Wólczankę Wólkę Pełkińską. Mecz z beniaminkiem zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0. Autorem gola dającego wygraną był Bartłomiej Buczek. Drużyna z Krosna była jak dotąd pierwszym zespołem, który nie pozwolił Wólce strzelić gola. We wszystkich wcześniejszych pojedynkach piłkarze Wólczanki przynajmniej raz kierowali futbolówkę do bramki przeciwników.

Izolator Boguchwała  pokonując Lubliniankę  po raz pierwszy w tym sezonie odniósł dwa zwycięstwa z rzędu w ligowych rozgrywkach. Dla Biało-zielonych w Lublinie bramki zdobywali Michał Bereś a także Jacek Tyburczy, który gola dającego Izolacji trzy punkty zdobył w trzeciej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy.

Najbliższe niedzielne spotkanie będzie już 13 meczem Izolatora Boguchwała z Karpatami Krosno w rozgrywkach III ligi. Jak dotąd ośmiokrotnie zwyciężał Izolator, raz padł remis i trzy razy lepsi okazywali się krośnianie. Bilans bramkowy to 22 bramki zdobyte przez Biało-zielonych i  13 przez Karpaty.

Ostatnie spotkanie pomiędzy Izolacją a Karpatami Krosno na IzoArenie zakończyło się wygraną boguchwalan 1:0. Autorem  tego trafienia był Jacek Tyburczy, który mimo asysty aż czterech zawodników Karpat zdołał strzałem po długim słupku skierować piłkę do bramki strzeżonej przez Piotra Hajduka. Mecz ten sędziowali wówczas arbitrzy ze Słowacji. Sędzią głównym był Marcel Bochnović, na liniach pomagali mu Martin Filipiak i Marcel Homola. Arbiter w tym meczu pokazał sześć żółtych kartek. Po trzy dla Izolatora i trzy dla Karpat.

Izolacja po jednym pucharowym i dwóch ligowych zwycięstwach celuje w kolejne. Tym razem przed Biało-zielonymi znacznie trudniejsze zadanie. Lider z Krosna w obecnych rozgrywkach spisuje się bardzo dobrze. Seria dziewięciu wygranych z rzędu robi wrażenie. Jednak w ostatnich sezonach Izolator udowadniał swoją wartość w pojedynkach z wyżej notowanymi drużynami jakimi w tej chwili są Karpaty. Zatem naszym piłkarzom nie pozostaje nic innego jak pokonanie rywala, przerwanie  imponującej passy gości i dopisanie do swojego konta trzeciego z rzędu kompletu punktów.

Najbliższe spotkanie pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Karpatami Krosno zostanie rozegrane w niedzielę  26. października 2014 o godzinie 11:00. Sędzią głównym tej konfrontacji będzie pan Łukasz Woliński z Lublina.

Wszystkich kibiców zapraszamy w to niedzielne przedpołudnie na IzoArenę!!!