W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Mecz trwa 90 minut. Jedna dobra połowa to za mało by myśleć o trzech punktach.

izolatorresoviaW ostatniej kolejce rundy jesiennej Izolator po raz kolejny musiał pogodzić się z porażką. Tym razem lepsi od Biało-zielonych okazali się piłkarze Resovii Rzeszów wygrywając na własnym stadionie 2:1.

Mecz lepiej rozpoczęli goście , którzy częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali sobie okazje do zdobycia gola. Ten padł w 38. minucie wówczas posłana z lewego skrzydła piłka, która adresowana była do Jacka Tyburczego trafiła do Michał Beresia.  Bero zdecydował się na uderzenie i mocnym strzałem obok słupka pokonał interweniującego Marcina Pietrykę. Do końca tej części rozgrywek drużyną bez wątpienia lepszą byli boguchwalanie.

Po przerwie  do ataków ruszyli gospodarze jednak Biało-zieloni dobrze się bronili. Wówczas po niecałych pięciu minutach przebywania na murawie Piotr Krawczyk  zamiast w piłkę kopnął w nogę Adriana Buraka i arbiter prowadzący to spotkanie usunął napastnika gospodarzy z murawy.

Sytuacja ta teoretycznie powinna ułatwić Izolacji grę jednak dodatkowo zmobilizowała Resovię. Rzeszowska drużyna doszczętnie wykorzystała olbrzymią słabość Izolatora w obecnym sezonie jakim są stałe fragmenty gry.  Dwukrotnie gospodarze bramki zdobyli właśnie po dośrodkowaniach z rzutu wolnego i strzałach głową.

Niestety po  raz kolejny Izolator Boguchwała opuścił murawę jako pokonany nie będąc drużyną słabszą od rywala.  Biało-zieloni na siedemnaście meczy zdobyli szesnaście punktów. Na pewno każdy z kibiców, piłkarzy, trenerów czy działaczy Izolatora liczył na lepsze wyniki naszej drużyny w tej rundzie.  Pierwsza odsłona sezonu zakończona.  Izolator w ligowej tabeli na półmetku wyprzedza jedynie Orła Przeworsk, Lubliniankę Lublin i Podlasie Biała Podlaska.

Do końca rozgrywek w 2014 roku pozostały dwie serie spotkań. Już w sobotę przed Izolatorem wyjazdowy mecz z Chełmianką Chełm.

Resovia Rzeszów -  Izolator Boguchwała 2:1 (0:1)

Bramka dla Izolatora: Bereś 38’

Izolator: Kaszuba – Dziedzic, Burak, Dąbek, Kardyś – Bereś, Wójcik Arkadiusz (Cupryś), Skiba, Szymański (Domin) – Karwat (Wójcik Łukasz), Tyburczy (Rzeźnik)