Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

Mikołajkowe zwycięstwo z II-ligowcem.

izolatorsiarkaIzolator Boguchwała pokonał w rozegranym w piątek 5. grudnia 2014 r. spotkaniu kontrolnym tarnobrzeską Siarkę 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Mecz podzielono na trzy części, z których każda trwała po 40 minut. Biało-zieloni zdobywali bramki w pierwszej i drugiej części. Trzecia zakończyła się bezbramkowym remisem.

Piłkę do tarnobrzeskiej siatki dwukrotnie skierował Krzysztof Szymański (w 1. i 2. tercji) oraz Jacek Tyburczy, który ustalił wynik spotkania w drugiej tercji meczu.

Trener Opaliński testował trzech zawodników z zewnątrz oraz dał szansę zaprezentowania się wychowankom. Wolnie w dniu dzisiejszym mieli natomiast Paweł Pawlus, Konrad Cupryś, Bartek Karwat, Krzysztof Domin oraz Adrian Burak. Natomiast Michał Bereś po 30 minutach opuścił boisko z powodu lekkiej kontuzji. W spotkaniu nie wystąpili z powodu choroby Łukasz Wójcik oraz kontuzjowany Adrian Sitek.

Izolator podobnie jak w przygotowaniach do sezonu zagrał bardzo konsekwentnie. Po meczu zadowolony był trener Opaliński, który zwracał szczególną uwagę na fakt, że Izolator zagrał na "zero" z tyłu.

Izolator będzie trenował jeszcze przez tydzień, do 12. grudnia. Przerwa w treningach potrwa do 8. stycznia 2015 roku.

Izolator Boguchwała - Siarka Tanobrzeg 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Bramki: Szymański 2, Tyburczy 1

Izolator: Korziewicz - Świder, Brogowski, Dąbek, Kardyś - Bereś, Skiba, Zawodnik testowany 1, Bukała - Rzeźnik, Tyburczy oraz Kaszuba, Ćwikła, Dziedzic, Pokrywka, Słowik, Wójcik Arkadiusz, Szymański, Niedźwiedzki, Zawodnik testowany 2, Zawodnik testowany 3