W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Sparingowe potyczki

izolatorstal rzeszowW dwóch rozegranych w dniu dzisiejszych sparingach Izolator Boguchwała zremisował z rzeszowską Stalą 2:2 oraz przegrał z Gromem Mogielnica 1:2.

Obydwa mecze miały zostać rozegrane na obiekcie Gromu Mogielnica. Spotkanie ze Stalą zostało jednak w ostatniej chwili przeniesione na boguchwalskie Wykopy, ponieważ murawa w Mogielnicy była zmrożona a także wiał silny wiatr.

W spotkaniu ze Stalą Rzeszów bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się w pierwszej połowie. Izolator po słabszym początku szybko zaczął przejmować kontrolę nad meczem co w rezultacie przyniosło bramki dla naszej drużyny. W 34. minucie przeprowadziliśmy udaną akcję, po której piłkę zagraną ze skrzydła przez Jacka Tyburczego do bramki skierował Bartek Karwat. 6 minut później w polu karnym faulowany był Michał Bereś i arbiter spotkania wskazał na 11. metr, który na bramkę zamienił Zbigniew Dąbek.

Izolator miał jeszcze 3 okazje do zdobycia bramki. Dwie najlepsze miał Jacek Tyburczy, który już w pierwszej minucie oddał strzał z ostrego kąta w słupek. Kolejny raz Jacek trafił w słupek przy próbie dogrania w pole karne. Niezłą okazję miał Michał Bereś, który po rzucie rożny i wybiciu piłki przed pole karne oddał potężny strzał nad poprzeczką bramki Stali.

W drugiej połowie Izolator nie zagrał już z takim polotem oddając pole rywalowi. Bramki jednak dosłownie rywalowi sprezentowaliśmy.

Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 2:2 (2:0)

Bramki: Karwat, Dąbek - M. Szymański, Prędota

Izolator: Pawlus (65.Kaszuba) - Dziedzic (45.Brogowski), Dąbek (65.Burak Adrian), Świder, Kardyś (65.Dziedzic) - Bereś(50. Domin),Skiba (65. Cupryś), Burak Arkadiusz (65. Wójcik Arkadiusz), Domin (45.Szymański) - Karwat (65. Sitek), Tyburczy (65.Rzeźnik)

grommogielnicaizolatorW drugim spotkaniu kontrolnym zmierzyliśmy się z Gromem zgodnie z planem już na murawie w Mogielnicy. W pierwszej odsłonie zdecydowanie przeważał Izolator. Nie przekładało się to jednak na liczne okazje bramkowe. Niezłą miał Paweł Rzeźnik ale po jego strzale głową piłka trafiła w poprzeczkę. Gola zdobyliśmy po rzucie karnym, który wykorzystał Konrad Cupryś. W drugiej części na murawie szansę otrzymała spora liczba zawodników drużyny juniorów.

Niestety nie był to najlepszy występ naszych młodych zawodników. Izolacja w drugiej części straciła dwie bramki i ostatecznie przegrała 1:2. Pierwszego gola strzeliliśmy sobie sami. Wyvofana przez obrońcę do bramkarza piłka podskoczyła i wpadła do bramki. Drugą straciliśmy po ładnej indywidualnej akcji Jacka Kocurka... wychowanka Izolatora.

Grom Mogielnica - Izolator Boguchwała 2:1 (0:1)

Bramki: Słowik (sam.), Kocurek - Cupryś

Izolator: Kaszuba - Szela, Brogowski, Słowik, Niedzwiedzki, Bukała, Cupryś, Adrian Burak, Sitek, Łukasz Wójcik, Rzeźnik oraz Korziewicz, Dobrzański, Arkadiusz Wójcik, Sieńko, Żuczek, Gajdek