Stadion IZO ARENA do połowy 2014 roku był jednym z nielicznych na tym poziomie rozgrywkowym w Polsce pozostającym w prywatnych rękach firmy ZAPEL S.A.

Z Lublina z podniesioną głową.

izolatormotorlublinIzolator Boguchwała przegrał w Lublinie 2:3 z tamtejszym Motorem w spotkaniu 21. kolejki rozegranym na ARENIE LUBLIN. Biało-zieloni nie mają się jednak czego wstydzić. Nasza drużyna pomimo otoczki towarzyszącej spotkaniu ambitnie stawiała czoła gospodarzom.

Kto wie jakim wynikiem zakończyłby się mecz, gdyby nie jego fatalny początek. Gola straciliśmy już w 2. minucie spotkania i w zasadzie od początku musieliśmy gonić wynik. Wyrównanie padło w 27. minucie za sprawą duetu Jaromir Skiba (dośrodkowywał) i Adriana Buraka, który strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Gospodarze szybko jednak, w zaledwie 3 minuty odzyskali prowadzenie. Na 10 minut przed końcem meczu podwyższyli wynik na 3:1 ale Szymon Kardyś strzałem zza pola karnego w 84. minucie ponownie dał nadzieję Biało-zielonym na korzystny wynik. Niestety nie uległ on już zmianie.

Izolator pokazał się jednak z dobrej strony i pozostawił dobre wrażenie. Piłkarze na pewno nie są zadowoleni z porażki, ale tego, że przeszli obok meczu nikt im nie zarzuci.

Materiały wideo z meczu znajdziecie na stronach Dziennika Wschodniego oraz lubelskiego oddziału TVP (od 1:54). Fotogaleria z meczu znajduje się na lubeslkich stronach portalu sport.pl.

W najbliższą niedzielę nasza drużyna zmierzy się na IzoArenie ze Stalą Kraśnik w bardzo ważnym meczu o przysłowiowe "6 punktów".

Motor Lublin - Izolator Boguchwała 3:2 (2:1)

Bramki: Szymanek (2), Król (30), Paluch (80) – Ad. Burak (27) , Kardyś (84).

Motor: Zagórski – Kazubski, Falisiewicz, Karwan, Dykij, Mroczek (85 Stachyra), Piekarski, Król (60 Muszyński), Majewski, Szymanek, Wolski (70 Paluch).

Izolator: Pawlus – Kardyś, Dąbek, Ad. Burak, Brogowski, Skiba, Ar. Burak, Sitek, Karwat (60 Szymański), Bereś (70 Domin), Tyburczy (75 Rzeźnik).

Sędziował: Mroczek (Mielec)

Widzów: 2000.

Źródło: własne, dziennikwschodni.pl