W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Brawo Drużyna! Karwat znaczy Kapitan. Debiutancki gol Dąbka.

izolatororzelIzolator Boguchwała pokonał na wyjeździe 3:1 przeworskiego Orła w spotkaniu 25. kolejki. Pierwszego gola w oficjalnym spotkaniu ligowym zdobył Zbigniew Dąbek, a kapitan drużyny - Bartosz Karwat imponuje skutecznością. Pierwszy ze wspomnianych - defensor Izolatora - Zbigniew Dąbek znany jest ze znakomitej gry głową. I w ten właśnie sposób zdobył swoją pierwszą w barwach Izolacji bramkę.

Bramki w spotkaniu z Orłem Przeworsk padały tylko w drugiej części meczu. Pierwsza po rzucie karnym podyktowanym za faul na Jacku Tyburczym, którego świetnym podaniem obsłużył Łukasz Wójcik. Dodatkowo faulujący - golkiper gospodarzy musiał opuścić boisko z powodu czerwonej kartki, którą został ukarany. Jedenastkę na bramkę w 54. minucie zamienił Bartosz Karwat.

"Zgred" odegrał kluczową rolę także przy drugiej bramce asystując w 61. minucie Jackowi Tyburczemu. Jaco w końcu się przełamał i trafił do siatki rywala. Gospodarze pomimo gry w osłabieniu zdobyli jeszcze kontaktową bramkę, ale wynik został ustalony w 74. minucie przez Zbigniewa Dąbka, który zdobył swojego pierwszego w oficjalnym meczu w barwach Izolacji gola. Asystował z rzutu rożnego Jaromir Skiba.

Pierwsza połowa była wyrównana. Obydwie ekipy miały swoje okazje. W drugiej lepiej zaprezentował się Izolatora, który mógł i powinien wygrać wyżej, ale nasi zawodnicy szukali zbyt wyrafinowanych sposobów rozegrania akcji. Kluczowa dla przebiegu spotkania była sytuacja, w której bramkarz Orła faulował napastnika Izolatora.

W niedzielę o 16:00 Izolator na IzoArenie zmierzy się z rzeszowską Stalą!

Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1:3 (0:0)

Bramki: Piątek 71' - Karwat 54' (K), Tyburczy 61', Dąbek 74'

Izolator (skład wyjściowy): Pawlus - Dziedzic, Dąbek, Adrian Burak, Kardyś - Karwat (Bereś), Arkadiusz Burak (Świder), Skiba, Szymański (Domin) - Łukasz Wójcik, Tyburczy (Rzeźnik)

Sedziował: Michał Ziemba (Rzeszów)