W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Z Orlętami o kolejne cenne punkty.

izolatororleta radzynPrzed Izolatorem Boguchwała drugie z rzędu spotkanie ligowe na IzoArenie Tym razem Biało-zieloni na własnym obiekcie podejmować będą Orlęta Radzyń Podlaski.

Orlęta obecnie plasują się na piątej pozycji z czterdziestoma dwoma punktami na koncie. Zawodnicy trenera Damiana Panka do tej pory wygrali jedenaście spotkań, dziewięć zremisowali i sześć przegrali.

W przerwie zimowej do kadry klubu z Radzynia Podlaskiego dołączyła trójka zawodników: Tomasz Ryczek (Stal Kraśnik), Bartosz Madejski (Pogoń Siedlce) i Piotr Mitura (Orzeł Czemierniki). Drużynę natomiast opuścili następujący zawodnicy: Konrad Maca, Paweł Komar, Dariusz Ptaszyński i Adam Wasiluk.

Orlęta w rozgrywki w tym roku rozpoczęły od remisu na Arenie Lublin z Lublinianką 1:1. Następne spotkania to trzy kolejne zwycięstwa z Karpatami Krosno 2:0,  JKSem Jarosław 2:0 i Tomasovią 1:0. Po tej serii zwycięstw radzynianie ulegli w Resovii 3: 0 i w ostatni weekend Wólczance Wólce Pełkińskiej 4:2.  W ubiegłą środę Orlęta rozegrały także mecz pucharowy pokonując w meczu derbowym Orlęta Łuków 2:1.

Najlepszym strzelcem Orląt w rozgrywkach ligowych jest Brazylijczyk Adison, zdobywca ośmiu goli.

Izolator Boguchwała po dwóch zwycięstwach w ostatniej kolejce został pokonany na własnym obiekcie przez rzeszowską Stal. Wicelider trzeciej ligi w Boguchwale zwyciężył 2:0. Porażka ta nie wpłynęła na zajmowane przez naszą drużynę miejsce w ligowej tabeli.

Najbliższy pojedynek pomiędzy Izolacją a Orlętami będzie już dwunastą konfrontacją w lidze. W dotychczasowych spotkaniach znacznie częściej górą byli zawodnicy Izolatora, którzy wygrali łącznie dziewięć meczy. Orlęta punkty przeciwko Izolacji zdobyly tylko dwa razy.  Łącznie we wszystkich meczach boguchwalanie strzelili 23 bramki tracąc 7.

W rundzie jesiennej Izolator w meczu wyjazdowym uległ gospodarzom 1:0. Jedyna bramka w tym meczu padła na samym początku. Niestety autorem trafienia dla Orląt był Adrian Burak, który nie porozumiał się z Pawłem Pawlusem umieszczając futbolówkę w bramce już w trzeciej minucie. Kolejne minuty pojedynku to ataki z obu stron, groźniejsze akcje stwarzali zawodnicy Izolatora jednak żadna akcja nie przyniosła gola dla naszej drużyny.

W ostatnim meczu na IzoArenie z Orlętami Radzyń Podlaski zakończył się zwycięstwem Biało-zielonych. W czerwcu 2014 roku Izolacja zwyciężyła 2: 0, obia gole padły w pierwszej części spotkania. Pierwszą bramkę zdobył Adrian Szyszka, który strzałem głową dobił uderzenie Bartosza Karwata. Kolejne trafienie należało do Michała Beresia. Bero wykorzystał dobre podanie Mateusza Wanata i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Orląt – Krzysztofowi Stężale.

Najbliższy pojedynek pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Orlętami Radzyń Podlaski rozegrany zostanie w niedzielę 26.kwietnia 2015 o godzinie 12:00. Arbitrem głównym tego meczu będzie Jakub Tomoń z Rzeszowa.