Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

"Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika"

izolatorsieniawaPo serii trzech kolejnych meczy na własnym boisku przed Izolatorem Boguchwała wyjazd na do Sieniawy, gdzie naszą drużynę w niedzielne czeka mecz z Sokołem.

Sokół Sieniawa obecnie zajmuje siódme miejsce w tabeli trzeciej ligi. Dorobek punktowy zawodników Ryszarda Federkiewicza to 41. punktów zdobyty po dwunastu wygranych, pięciu remisach i dziesięciu porażkach.

W zimie kadrę Sokoła opuścila trójka zawodników: Dawid Dziekan, Paweł Adamczyk oraz Piotr Kukulski. W miejsce tych zawodników do drużyny dołączyli Dawid Pigan (Stal Stalowa Wola), Łukasz Ćwiczak (Wisłoka Dębica), Mateusz Faka (były zawodnik Stali Sanok, ostatnio niemiecki SV 1958 Sickenhofen), Mateusz Trawka (Strumyk Malawa), Konrad Maca (Orlęta Radzyń Podlaski) i Tomasz Demusiak (dawniej Stal Stalowa Wola).

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej Izolator z Sokołem spotkał się w meczu sparingowym. Na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Rzeszowie 1:0 wygrał Sokół Sieniawa.

W ostatniej kolejce Sokół w meczu derbowym pokonał Wólczankę Wólkę Pełkińską na jej stadionie aż 4:0. Wszystkie trafienia w tym meczu padły w drugiej połowie. Autorami goli byli: Mateusz Trawka, Paweł Hass, Bartłomiej Poprawa (gol samobójczy) oraz Konrad Maca. W tym pojedynku czwartą żółtą kartką w sezonie został ukarany Mateusz Padiasek.

Najlepszym strzelcem Sokoła Sieniawa jest Paweł Hass mający na swoim koncie jedenaście trafień.

Izolator w ubiegłą niedzielę po ciężkim meczu wygrał z zamykającą ligową tabelę Wisłoką Dębica 2:0.  Bramki dla Izolacji w tym meczu zdobywali Adrian Sitek i Bartosz Karwat.  Pojedynku tego nie dokończył Michał Bereś, który został ukarany czerwoną kartką.

Izolator Boguchwała z Sokołem Sieniawa w trzeciej lidze lubelsko-podkarpackiej mierzył się jak dotąd trzykrotnie. Dwukrotnie padł remis 1:1 (mecze w sezonie 2013/2014) zaś w rundzie jesiennej tego sezonu w meczu rozegranym na IzoArenie zwyciężyli Biało-zieloni 3:1. Wszystkie gole dla naszej drużyny padły w pierwszej połowie. Wynik spotkania otworzył w 11. minucie Łukasz Wójcik, kwadrans później po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym piłkę do bramki rywala skierował Krzysztof Szymański a w ostatniej akcji pierwszej odsłony meczu w sytuacji sam na sam lepszy od Piotra Kukulskiego okazał się Michał Bereś. Honorowe trafienie dla gości padło po strzale Damiana Skały bezpośrednio z rzutu wolnego w 83. minucie pojedynku.

Mecz pomiędzy Sokołem Sieniawa a Izolatorem Boguchwała zostanie rozegrany w niedzielę 10.maja 2015 o godzinie 17:00. Arbitrem głównym będzie Artur Szelc z Krosna.