Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Święta nie było, ale jest finał.

regionscup2Nie było piłkarskiego święta w Grodzisku Dolnym, gdzie miało odbyć się rewanżowe spotkanie II rundy Region's Cup pomiędzy reprezentacjami Świetokrzyskiego i Podkarpackiego ZPN. W pierwszym spotkaniu rozegranym w maju Podkarpacie wygrało na wyjeździe 4:0. Rewanż miał być formalnością. Awans jest ale piłkarskiego święta nie było. Rywale ze Świętokrzyskiego ZPN nie byli w stanie dojechać na spotkanie rewanżowe.

Na szczęście szybko zareagowali gospodarze obiektu, którzy zorganizowali rywala dla reprezentacji Podkarpacia. Dzięki temu drużyna naszego ZPN rozegrała mecz z miejscową Grodziszczanką. Grano 2 x 30 minut a spotkanie zakończyło się zwycięstwem kadry 2:1 po golach Buczka z karnego w 15 minucie i Barszczaka w 38 minucie. Rywale odpowiedzieli golem Bosaka.

Podkarpacki ZPN awansował do finału, w którym zmierzy się 4 najlepsze drużyny makroregionów. Turniej zostanie rozegrany na przełomie lipca i sierpnia bierzącego roku w jednym z trzech województw, które awansowały do finału. Nie może odbyć się na podkarpaciu, ponieważ ubiegłoroczny finał odbył się w naszym województwie.

Podkarpacki ZPN - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:1

Bramki: Buczek (k), Barszczak - Bosak

Podkarpacki ZPN: Michał Wilczyński – Damian Skała, Łukasz Zych, Kamil Pydych, Michał Bereś (Radosław Adamski), Adrian Burak, Kamil Kołodziej (Damian Barszczak), Bartosz Karwat, Mateusz Kocur, Bartłomiej Buczek, Jacek Tyburczy (Arkadiusz Gosa)

Grodziszczanka: Mateusz Markocki – Marcin Szmuc, Damian Sigda, Kacper Konieczny, Dominik Czyrny, Sylwester Duda, Dominik Gdański, Rafał Sołek, Dawid Pałys, Adrian Bosak, Dawid Wnęk oraz Andrzej Gdański, Batłomiej Mazurek, Kamil Grzywna, Artur Danak, Damian Sołek