W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Remis z Siarką w pierwszym testmeczu.

izolatorsiarkaIzolator Boguchwała zremisował 1:1 z Siarką Tarnobrzeg w pierwszym spotkaniu sparingowym w trakcie przygotowań do nowego sezonu chociaż w spotkaniu rozegranym jeszcze przed zakończeniem treningów w ramach sezonu 2014/15.

Mecz został podzielony na 30-minutowe tercje. W pierwszej zdecydowanie lepsi byli goście. W drugiej, gdy do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Izolatora bramkę zdobyła Siarka. Trzecia odsłona była stosunkowo wyrównana ze wskazaniem na ekipę trenera Włodzimierza Gąsiora. Tym razem jednak to Izolator zdobył bramkę. Jedenastkę na gola zamienił Konrad Cupryś. A rzut karny arbiter podyktował za zagranie ręką w polu karnym po dośodkowaniu Pawła Dziedzica.

Jako ciekawostkę warto dodać, że dziś bronili tylko aktualni zawodnicy drużyny prowadzonej przez trenera Przemysława Matułę. Paweł Pawlus chronił bramki Siarki w pierwszej i drugiej tercji a Dawid Kaszuba w III. Pierwsze dwie tercje w bramce Izolatora stał Dawid Kaszuba a w trzeciej bronił Mateusz Korziewicz.

W dzisiejszym sparingu zabrakło Marcina Brogowskiego, Adriana Buraka, Szymona Kardysia, Krzysztofa Domina, Adrian Sitka oraz Szymona Słowika.

Izolator Boguchwała - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (0:0, 0:1)

Bramki: Cupryś (karny) - ???

Izolator: Kaszuba - Gajdek, Świder, Dąbek, Szela - Bereś, Skiba, Wójcik Arkadiusz, Tyburczy - Zawodnik testowany, Szymański oraz Korziewicz, Dziedzic, Burak Arkadiusz, Wójcik Łukasz, Cupryś, Karwat, Rzeźnik