Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Waleczny Izolator przegrywa z Resovią.

izolatorresoviaGracze Izolatora w trzeciej kolejce zanotowali pierwsza porażkę w lidze w tym sezonie. Izolacja okazała się słabsza od Resovii Rzeszów, która zwyciężyła na IzoArenie 2:1

Obie drużyny przez pierwszy kwadrans grały bardzo zachowawczo, z czasem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Ataki Izolatora jednak kończyły się na bloku defensywnym Resovii. Obrona rzeszowian błąd popełniła w 29.minucie kiedy to Krzysiek Szymański zagrał prostopadłą piłke do Adriana Sitka. Sito uderzył sprytnie i ku uciesze boguchwalskich kibiców zdobył pierwszego gola dla Biało-zielonych. Jak się później okazało – ostatniego. Gospodarze stworzyli sobie jeszcze kilka groźnych akcji. Najciekawszą  zmarnował Szymański, po którego strzale przewrotką piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Piertyki.

Druga połowa zaczęła się od ataków Resovii. Izolacja początkowo dobrze się broniła jednak z biegiem czasu Biało-zielonym zaczęło brakować sił co skrzętnie wykorzystali rzeszowianie. Pierwsza bramka dla gości padła po rzucie rożnym. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Dawid Bieniasz i mocnym strzałem doprowadził do remisu. Bramka ta dodała gościom animuszu a gospodarzom ewidentnie podcięła skrzydła. Drugi gol, który pozbawił Izolator punktów w dzisiejszym spotkaniu padł na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Kontra Resovii prawym skrzydłem, dośrodkowanie w pole karne, błąd obrońców Izolacji i Kamil Kmiotek strzałem praktycznie do pustej bramki zapewnił komplet punktów Resovii.

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Izolacja okazał się słabsza od Resovii. Boguchwalnie dalej mają na swoim koncie 6.oczek co pozawala nam na zajmowanie piątej lokaty. Za tydzień mecz na Arenie Lublin z Motorem, który dzisiaj przegrał z Tomasovią 1:0.

Izolator Boguchwała – Resovia Rzeszów 1:2 (1:0)

Izolator: Lewandowski – Dziedzic (90. Szela), Brogowski, Dąbek, Kardyś – Karwacki (72.Gajdek), Cupryś, Burak, Sitek (58. Lekki) – Karwat, Szymański (77. Ziobro)

Resovia: Pietryka – Szkolnik, Domoń, Ciećko (64.Mołdoch), Rusiecki, Adamski(84.Kmiotek), Pałys-Rydzik(45.Bieniasz), Pyrdek(90.Świst), Baran

Żółte kartki: Dziedzic, Burak, Cupryś, Gajdek -  Ciećko, Kaliniec
Czerowna kartka: Burak (za dwie żółte)