W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

JKS wywozi komplet punktów z Boguchwały.

izolatorjksjaroslawMecz ósmej kolejki nie przyniósł przełamania. Izolator  mimo wyrównanego meczu przegrał na IzoArenie z JKSem Jarosław1:0 (1:0). Bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył Kacper Rop w 32.minucie.

Pierwszą groźniejszą akcję w tym meczu przeprowadził Izolator.  Bartek Karwat wygrał pojedynek bark w bark z Kukiełką zagrywając prostopadłą piłkę do Szymańskiego. Niestety Szymek w tej sytuacji przegrał pojedynek sam na sam z Ciskiem.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła po błędach zarówno defensywy jak i bramkarza Izolacji.  Akcję JKSu trzydzieści metrów od bramki próbował przerwać Zbyszek Dąbek, który ucierpiał w starciu z rywalem. Arbiter tej sytuacji nie użył gwizdka a jarosławianie kontynuowali swój atak. Wydawałoby się niezbyt groźne uderzenie z dystansu Kycki zamiast łapać odbił przed siebie Dawid Świder, a z dobitką popędził Kacper Rop uderzając piłkę obok bramkarza Izolatora.

W drugiej połowie przeważał Izolator. Jednak nasza drużyna nie potrafiła przedrzeć się pod bramkę rywala.  Najlepszą okazję zmarnował Szymański, którego dobitka strzału Sebastiana Hajnasa poszybowała nad poprzeczką. Goście również mieli szansę na podwyższenie wyniku meczu. Jednak dwukrotnie po uderzeniach z dystansu pilka ostemplowała poprzeczkę.

W tym meczu po 129 dniach przerwy spowodowanej kontuzją do gry powrócił Krzysztof Domin. Krisu na murawie pojawił się na ostatni kwadrans zmieniając Pawła Dziedzica.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 0-1 (0-1)

Bramka: Rop (32)

Izolator: Świder - Dziedzic (75. Domin), Brogowski, Dąbek, Kardyś, Karwat (86. Ziobro), Burak, Hajnas, Sitek (65. Tyburczy), Karwacki (69. Wójcik), Szymański

JKS: Cisek - Gliniak, Daszyk, Sokolenko, Kuliga, Oziębło (65. Cienki), Kycko (81. Fedor), Kukiełka, Raba, Dziedzic (76. Soczek), Rop (58. Sobol)

Żółte kartki: Burak, Domin - Cisek, Kuliga,  Cienki
Sędzia: Artur Szelc (Krosno)