Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Pucharowa przygoda rozpoczęta

pucharW środę 23. września Izolator Boguchwała zmierzył się w Budziwoju z tamtejszym Grunwaldem w ramach II rundy okęgowaego Pucharu Polski. Boguchwalski team pokonał b-klasowego rywala prowadzonego przez Bartosza Cyganika (byłego asystenta trenera Izolatora - Grzegorza Opalińskiego) 5:1. Do przerwy jednak żadna z drużyn nie zdołała skierować piłki do bramki. Blisko zdobycia gola pod koniec pierwszej połowy był Bartek Karwat, po którego strzale z wolnego piłką trafiła w słupek.

Biało-zieloni rozstrzelali się w II połowie. Kanonadę rozpoczął kapitan drużyny juniorów starszych - Aleksander Gajdek. Drugiego gola zdobył po indywidualnej akcji Damian Karwacki. Trzecie i czwarte trafienie to popis umiejętności kapitana seniorów - Bartka Karwata. Zanim Izolator trafił do bramki po raz piąty honorowego gola zdobyli gospodarze, którym bramkę sprezentował nasz obrońca. Strzegący w drugiej odsłonie meczu bramki Izolatora Damian Ludera tym razem nie zdołał sparować strzału Pasierba. Bramkarz Izolacji popisał się jednak dwoma znakomitymi interwencjami przy bardzo groźnych strzałach gospodarzy.

Wynik spotkania ustalił Paweł Dziedzic, który strzałem głową zakończył składną akcję Izolacji.

Grunwald Budziwój - Izolator Boguchwała 1:5 (0:0)

Bramki: Pasierb - Gajdek, Karwacki, Karwat 2, Dziedzic

Izolator: Świder (46. Ludera) - Szela, Burak, Hajnas, Dziedzic - Gajdek, Słaby, Karwat, Ziobro - Karwacki (63. Wilk), Róg (56. Żuczek)