W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Każdy upada. Podnoszą się tylko najsilniejsi.

izolatorhetmanAMSPNW najbliższą sobotę kolejna seria spotkań o mistrzostwo trzeciej ligi. Tym razem Izolator Boguchwała zmierzy się w meczu wyjazdowym z AMSPN Hetman Zamość.

Hetman Zamość obecnie zajmuje ostatnią pozycję nie mając na swoim koncie żadnego punktu.  Hetman przegrał wszystkie 10 spotkań. Zawodnicy z Zamościa zdobyli jedynie trzy bramki tracąc ich aż 41. Na własnym stadionie Hetman przegrał z Piastem Tuczempy 1:3, Avią Świdnik 0:3,  Polonią Przemyśl 0:4, Resovią 0:4 i Karpatami Krosno 0:3.

W kadrze AMSPN Hetmana Zamość znajdują się głównie wychowankowie klubu, z których znaczna większość  to młodzieżowcy.  Po awansie do 3 ligi lubelsko-podkarpackiej drużynę zasilili : Patryk Czarnecki (Gwarek Zabrze), Maciej Piskor (Motor Lublin), Damian Wajdyk (Ostoja Skierbieszów) oraz Mychajło Kaznocha  (Omega Stary Zamość).

Ostatni mecz Hetmana to porażka w derbowym spotkaniu z Tomasovią Tomaszów Lubelski 2:0.  Piłkarze prowadzeni przez trenera Andrzeja Rycaka bramki  stracili w 6. i w 88. minucie.

Izolator Boguchwała w ubiegłą sobotę przegrał  ósmy z rzędu mecz. Tym razem komplet punktów z IzoAreny wywiózł Sokół Sieniawa, który zwyciężył 4:3. Nasza drużyna bramki straciła po indywidualnych błędach.  Był to kolejny mecz, po którym mimo strzelonych goli nasza drużyna nie dopisała punktów do swojego konta.

Izolacja z AMSPN Hetman Zmośc  w rozgrywkach ligowych spotkała się dwukrotnie w sezonie 2013/13. Wówczas oba spotkania zostały rozegrane na boguchwalskiej IzoArenie.  W pierwszym meczu w rundzie jesiennej gospodarzem spotkania był Hetman, który przez karę nałożoną przez LZPN musiał rozegrać to spotkanie poza Zamościem.  Spotkanie to zakończyło się porażką Izolatora 2:1. Bramki dla Hetmana zdobywali wówczas  Kamil Pliżga i Przemysław Gałka. Biało-zieloni odpowiedzieli jedynie trafieniem Jacka Tyburczego.

W rundzie rewanżowej już w roli gospodarza IzoAreny zwyciężył Izolator Boguchwała 3:0.  Pierwszą bramkę w tym meczu i pierwszą w drużynie seniorów w oficjalnym spotkaniu zdobył w 14.minucie wychowanek Izolacji – Adrian Burak, który wykorzystał dośrodkowanie Bartosza Karwata z rzutu rożnego. Druga bramka należała do Krzysztofa Domina po asyście Kamila Kozaka i strzale do bramki z najbliższej odległości. Wynik spotkania już w doliczonym czasie drugiej połowy ustalił Mateusz Wanat.

Mecz 11.kolejki pomiędzy AMSPN Hetman Zamość a Izolatorem Boguchwała rozegrany zostanie w sobotę 26.września 2015 o godzinie 14:00. Arbitrem głównym będzie Marek Pająk z Mielca.