15. sierpnia 2015 roku rozgrywki w III lidze zainaugurowała pierwsza w historii ZKS Izolator Boguchwała drużyna kobiet.

Kolejne wysokie zwycięstwo Juniorów!

juniorzyJuniorzy Izolatora nie zwalniają tempa. W ten weekend wygrali już siódmy mecz i z kompletem punktów są liderami II ligi podkarpackiej juniorów.  Izolacja w sobotę na IzoArenie pokonała Sanoczankę Swięte 6:1

Już pierwsze minuty pokazały, że w tym meczu to Izolator będzie przeważał i tworzył dogodne sytuacje bramkowe. Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył Kamil Żuczek ,który wykorzystał podanie Aleksandra Gajdka . Żuczek mijając jednego z obrońców Sanoczanki oddał precyzyjny strzał na długi słupek i dał prowadzenie Izolacji. Z minuty na minutę Izolacja stwarzała kolejne groźne ataki jednak bez efektu . Goście również próbowali swoich szans i tworzyli bardzo groźne kontrataki jednak na szczęście dla biało-zielonych również bez efektu. Na przerwę Izolacja mogła schodzić już z wysokim prowadzeniem jednak strzały Żuczka a także Puca nie znajdowały drogi do bramki

W drugiej połowie juniorzy Izolacji zagrali bardziej skutecznie  i pewnie z tyłu, uważając na groźne kontrataki w wykonaniu gości. W 69 min Oskar Matuła zauważył wybiegającego Kamila Żuczka, który wygrał pojedynek szybkościowy z obrońcą Sanoczanki . Kamil w sytuacji sam na sam z bramkarzem minął go i dał dwubramkowe prowadzenie podopiecznym Tomasza Głąba . Na kolejne bramki nie musieliśmy długo czekać. W polu karnym gości zrobiło się małe zamieszanie. Najlepiej w tej sytuacji zachował się Tomasz Krok. Tomek wyłożył piłkę Michałowi Baciowi, który przepięknym strzałem umieścił ją w siatce. Kolejna bramka to duża zasługa Oskara Matuły, który ograł dwóch zawodników Sanoczanki i wyłożył na 11 metr piłkę do nie pilnowanego Kamila Żuczka . Żuku nie zmarnował tej okazji i pewnym strzałem zdobył swojego trzeciego gola w tym spotkaniu  . Sanoczanka próbowała konstruować swoje ataki.  Po jednym z nich w bocznym sektorze faulowany zostaje zawodnik przyjezdnych . Do rzutu wolnego podchodzi kapitan drużyny gości i ładnym strzałem pokonuje Damiana Fica.  Kolejna bramka w tym meczu także padła po rzucie wolnym. Kamil Żuczek lekko dotknął piłkę a Michał Bać pewnym strzałem zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu . Ostatnia bramka to kontra w wykonaniu Biało-zielonych. Oskar Matuła wygrał pojedynek z obrońca Sanoczanki i wyłożył piłkę do niepilnowanego  Kamila Żuczka, któremu zostało tylko dopełnić formalności.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę do samego końca mimo bardzo złej pogody.

Kolejne spotkanie juniorzy zagrają w Kolbuszowej.

Izolator Boguchwała JS – Sanoczanka Święte JS 6:1 (1:0)
Bramki:  Żuczek (7, 69, 77,90), Bać (71, 88) – Karbownik (85)

Izolator: Fic -  Wilk, Sieńko, Guzy ( 75' Bubicz) Gajdek ( Kpt) (81' Wojkowski), Bigus (63' Krok), Łysiak (58' Walicki), Dobrzański, Matuła , Puc (46' Bać), Żuczek