Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Juniorzy nie zwalniają tempa! Tym razem zdobyli 10. goli!

juniorzyJuniorzy Izolatora w sobotę pokonali w meczu wyjazdowym Kolbuszowiankę Kolbuszowa 10:0. Dla  podopiecznych Tomasza Głąba była to 20. z rzędu wygrana licząc ubiegły jak i obecny sezon.

Od początku pierwszej połowy od razu było widać przewagę Izolacji ,która próbowała rozbić obronne gospodarzy. Akcje biało-zielonych kończyły się przeważnie tylko na próbach . Dopiero w 28. minucie drużyna z Boguchwały wyszła na prowadzenie . Prawą strona Kamil Żuczek ograł jednego z  obrońców  Kolbuszowianki i zagrał mocna piłkę w pole karne. Niestety dla gospodarzy piłka odbiła się od jednego z obrońców i niefortunnie wpadła do siatki . Po tej bramce Izolator zaczął grać „swoje” i tworzył kolejne groźne okazje . W 35 minucie Michał Bać zagrał do wybiegającego Żuczka , który w pojedynku sam na sam bramkarzem uderzył na długi słupek i  dał dwubramkowe prowadzenie. Dzięki tej bramce Izolacja zaczęła dyktować warunki na murawie, szanując piłkę i grając mądrze w obronie . Ostatnią bramkę przed przerwą zdobył napastnik Izolacji Michał Bać, który otrzymał świetne podanie od Kamila Żuczka . Michał spokojnie z zimna krwią przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem. Po tym golu sędzia zakończył pierwszą połowę.

Druga część spotkania rozpoczęła się od odważnych ataków Izolatora. W 49 minucie Michał Bigus ograł na skrzydle zawodnika z Kolbuszowej i zagrał do dobrze ustawionego Aleksandra Gajdka. Olek minął jednego z rywali i oddał precyzyjny strzał podwyższając wynik. Dosłownie kilka chwil później Michał Bać wypuścił Kamila Żuczka, który minął bramkarza Kolbuszowianki i umieścił futbolówkę w pustej bramce.  Kolejne akcje zapowiadały następne bramki. Ta padła dwie minuty później kapitan juniorów Aleksander Gajdek odebrał piłkę w środku pola i zagrał do wybiegającego Michała Bacia. Baciu wykorzystał pojedynek z bramkarzem gospodarzy i podwyższył po raz kolejny wynik meczu. Izolacja nie zwalniała z tempa i tworzyła kolejne okazje . W 61 minucie wprowadzony minutę wcześniej Michał Walicki zagrał do Aleksandra Gajdka , który zauważył dobrze ustawionego Michała Bigusa, który nie miał większych problemów ze zdobyciem gola uderzeniem z około 10.metrów. Kolejna bramka została zdobyta po fatalnym zachowaniu w obronie gospodarzy . Najlepiej w tej sytuacji znalazł się Kamil Żuczek , który minął obrońcę i strzałem z lewej nogi „ustrzelił”  hat-tricka w tym spotkaniu . Drużyna z Boguchwały przeważała w każdym fragmencie gry. W  71 min Krystian Wilk został faulowany w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł stały wykonawca tego fragmentu gry, czyli Oskar Matuła i pewnym strzałem zdobył również gola swojego autorstwa w tym spotkaniu . Ostatnia bramka to trafienie drugi gol w tym dniu Aleksandra Gajdka.

Mecz Izolatora z Kolbuszowianką mimo tak wysokiego zwycięstwa mógł zakończyć się jeszcze bardziej okazałą zdobyczą bramkową jednak kilkakrotnie naszych zawodników zawiodła skuteczność.

Kolejne spotkanie juniorzy starsi zagraja w sobotę. Będzie to pojedynek z wiceliderem ligi - Pogonią Lubaczów.

Kolbuszowianka Kolbuszowa JS  - Izolator Boguchwała JS 0:10 (0:3)
Bramki: Skowroński(28. samobójcza), Żuczek (35.52.63), Bać (45.54.), Gajdek (49.80.), Bigus (61.) Matuła (72.)

Izolator: Ludera - Wilk, Guzy, Krok (45' Sieńko), Gajdek, Bigus, Dobrzański, Łysiak ( 60' Walicki), Matuła , Bać (67' Bubicz), Żuczek