W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Izolator w 1/4 okręgowego PP

pucharIzolator Boguchwała pokonał w Niechobrzu miejscową Jedność w derbach gminy w pojedynku 1/8 okręgowego Pucharu Polski i awansował do kolejnej rundy rozgrywek.

Biało-zieloni przegrywali od 4. minuty z gospodarzami spotkania 0:1. Jeszcze przed przerwą wyszliśmy jednak na prowadzenie po dwóch golach Damiana Karwackiego. W drugiej połowie Izolator oddał nieco pola Jedności i to gospodarze byli bliżej zdobycia co najmniej wyrównującej bramki. W kluczowych momentach drużynie z Niechobrza brakowało jednak wykończenia.

Po raz pierwszy po kontuzji w barwach Izolatora wystąpił ponownie Miłosz Lewandowski.

Jedność Niechobrz - Izolator Boguchwała 1:2 (1:2)

Bramki: Lib (4.) - Karwacki (34. 41.)

Izolator: Lewandowski - Dziedzic, Hajnas (Wilk), Kardyś, Szela - Sitek (Gajdek), Wójcik, Karwat (Słaby), Ziobro - Karwacki, Róg (Żuczek)