Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Biało-zielony pojedynek na zakończenie rundy jesiennej.

izolatororleta radzynW ostatniej kolejce pierwszej rundy  trzeciej ligi przed Izolatorem Boguchwała wyjazd do Radzynia Podlaskiego. Biało-zieloni w niedzielne popołudnie zmierzą się z Orlętami.

Orlęta Radzyń Podlaski obecnie plasują się na siódmej pozycji z 24. punktami na koncie. Zawodnicy Damiana Panka wygrali siedem spotkań, trzy zremisowali i sześć przegrali. Nasz rywal zdobył 21 goli a stracił 18.

W lecie drużynę opuściła trójka zawodników: Tomasz Tymosiak, Adison oraz Tomasz Ryczek w ich miejsce do kadry dołączyli: Mateusz Konaszewski (Podlasie Biała Podlaska), Kamil Groborz (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jakub Grądzki (SMS Łódź), Jarosław Milcz (Avia Świdnik) i  Adrian Wójcicki (Stal Mielec).

Orlęta w szesnastej kolejce zwyciężyły w wyjazdowym spotkaniu, pokonując Tomasovię 2:0.  Bramki dla ekipy z Radzynia zdobywali Witalij Melnuchuk oraz Piotr Zmorzyński.

Najlepszym strzelcem drużyny jest Damian Szpak, który zdobył jak do tej pory osiem goli.

Izolator w ubiegłą sobotę zakończył serię pięciu meczy bez porażki, przegrywając na IzoArenie z Avią Świdnik 2:1. Biało-zieloni mimo tego, że jako pierwsi wyszli na prowadzenie po strzale Bartosza Karwata nie zdobyli żadnych punktów tracąc oba gole w drugiej połowie meczu.

Najbliższy pojedynek pomiędzy Izolacją a Orlętami będzie już trzynastą konfrontacją w lidze. W dotychczasowych spotkaniach znacznie częściej górą byli zawodnicy Izolatora, którzy wygrali łącznie dziesięć meczy. Orlęta punkty przeciwko Izolacji zdobyli tylko dwa razy.  Łącznie we wszystkich meczach boguchwalanie strzelili 26 bramek tracąc 8.

Rok temu w wyjazdowym spotkaniu Izolator przegrał z Orlętami 1:0. Jedyna bramka w tym meczu padła na samym początku. Niestety autorem trafienia dla Orląt był Adrian Burak, który nie porozumiał się z Pawłem Pawlusem umieszczając futbolówkę w bramce już w trzeciej minucie. Kolejne minuty pojedynku to ataki z obu stron, groźniejsze akcje stwarzali zawodnicy Izolatora jednak żadna akcja nie przyniosła gola dla naszej drużyny.

Najbliższy pojedynek pomiędzy Orlętami Radzyń Podlaski a Izolatorem Boguchwała rozegrany zostanie w niedzielę 8.listopada 2015 o godzinie 13:00. Arbitrem głównym tego meczu będzie Łukasz Woliński z Lublina.