W lipcu 1945 roku Izolator rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie z drużyną Traktora Rzeszów przegrywając aż 10:1!

To dziesiąty mecz bez punktów..

izolatororleta radzynW dniu dzisiejszym Izolator Boguchwała przegrał z Orlętami Radzyń Podlaski aż 3:0. Niestety po raz kolejny nasza drużyna musi wracać bez punktów, tym razem z najdalszego wyjazdu w sezonie.

Pojedynek z Orlętami podobnie do poprzedniego meczu na stadionie w Radzyniu nie rozpoczął się pomyśli Izolacji. Nasza drużyna pierwszą bramkę straciła już w 3.minucie.  Zza pola karnego na uderzenie zdecydował się Patryk Szymala wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie.

Kolejnego gola Izolator stracił po dośrodkowaniu rzutu rożnego, w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Witalij Melnychuk  zdobywając drugą bramkę.  Gospodarze wynik spotkania ustalili w 55.minucie. Wówczas pojedynek sam na sam  z Miłoszem Lewandowski wygrał Konrad Król zdobywając trzecią  bramkę.

Najlepsze sytuacje na zdobycie gola dla Izolatora w pierwszej części zmarnowali Jacek Tybuczy oraz Bartosz Karwat. W drugiej odsłonie pojedynek sam na sam z golkiperem gospodarzy przegrał Patryk Róg a w ostatnich minutach w dogodnych sytuacjach pudłował Krzysztof Szymański.

Pojedynek z Orlętami zakończył pierwszą rundę sezonu 2015/16. Po rozegraniu siedemnastu spotkań Izolator zajmuje  16. pozycję w ligowej tabeli. Biało-zieloni wygrali zaledwie pięć spotkań, dwa zremisowali i aż dziesięć przegrali.

Już w 11 listopada rozpoczyna się runda rewanżowa. W środę zmierzymy się w Przemyślu z Polonią zaś w sobotę na IzoArenie podejmować będziemy Lewart Lubartów.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – IZOLATOR BOGUCHWAŁA 3:0 (2:0)

Bramki: Szymala (3), Melnychuk (37), Król (55)

Orlęta: Wójcicki - Ebert, Zarzecki (87. Madejski), Konaszewski, Szymala , Zmorzyński, Borysiuk, Kot, Powałka (71. Leszkiewicz), Melnyczuk (90. Grądzki) , Król (82. Milcz)

Izolator: Lewandowski - Lekki, Brogowski (46. Hajnas), Dąbek, Kardyś, Dziedzic (62. Domin), Adrian Burak, Cupryś, Tyburczy (46. Szymański) -  Karwat, Róg (80. Karwacki)

Żółte kartki: Borysiuk - Róg, Szymański, Karwat

Sędzia: Łukasz Woliński (Lublin).

źródło: orleta-spomlek.pl, własne