W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Fatalne w skutkach błędy w obronie.

izolatorpilznoPorażką 4:2 zakończył się kolejny sparing Izolatora w trakcie przygotowań do rundy rewanżowej.  Nasza drużyna uległa czwartoligowemy Rzemieślnikowi Pilzno.

Mecz rozpoczął się od chaotycznej gry obu drużyn. W tym fragmencie to Izolator stwarzał groźniejsze sytuacje jednak żadna nie została zakończona  celnym uderzeniem.  Na prowadzenie pierwsi wyszli zawodnicy z Pilzna, którzy wygrali walkę o piłkę w środku boiska i po zagraniu na prawe skrzydło otworzyli wynik spotkania. Prowadzenie Rzemieślnika trwało zaledwie 4 minuty.  Dośrodkowanie z lewego skrzydła Szymona Kardysia strzałem głową na bramkę zamienił najniższy na boisku - Adrian Sitek.   Wynik pierwszej połowy ostatecznie ustalili podopieczni Andrzeja Szymańskiego. Drużyna z Pilzna drugą bramkę zdobyła po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Pryz tym golu błąd ustawienia popełnili nasi zawodnicy, którzy źle pokryli rywali.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie do pierwszej. Przez pierwsze dziesięć minut tej części meczu było sporo niedokładności z obu stron.  Trzeci gol  dla Rzemieślnika padł po kontrze. Mocno bita piłka w pole karne ze skrzydła trafiła do napastnika, który z bliska pokonał Dawida Świdra. Czwarty gol dla naszych rywali to indywidualny błąd  naszego bramkarza, który przy próbie piąstkowania wpuścił futbolówkę do bramki.  Druga bramka dla Izolacji i ostatnia w sparingu wpadła po akcji Jacka Tyburczego.  Strzał Jacka odbił bramkarz jednak z dobitką pośpieszył Adrian Sitek i zdobył  drugiego gola swojego autorstwa.

W dniu dzisiejszym zabrakło kontuzjowanego Krzysztofa Szymańskiego. Natomiast Trener Matuła testował zawodnika z Ukrainy, który w przeszłości występował już w trzeciej lidze lubelsko-podkarpackiej.

Izolator Boguchwała- Rzemieślnik Pilzno 2:4 (1:2)
Bramki dla Izolatora: Adrian Sitek 2

Izolator I połowa: Lewandowski – Lekki, Zych, Testowany zawodnik, Kardyś – Sitek, Burak, Cupryś, Domin – Karwat, Karwacki

Izolator II połowa: Świder Dawid – Dziedzic, Świder Mateusz, Zych, Kardyś – Gajdek, Hajnas, Testowany zawodnik, Domin (Sitek) – Tyburczy, Róg