W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Resovia była lepsza. Pozostało 52 punkty do zdobycia

izolatorresoviaDwubramkową porażką zakończył się pierwszy mecz  Izolatora w 2016 roku.   Nasza drużyna uległa Resovii Rzeszów 2:0 (1:0).

Od pierwszych minut stroną przeważającą byli gospodarze, którzy większość swoich akcji przeprowadzali lewą stroną boiska, które skutecznie przerywała defensywa Izolatora. Niestety nie udało nam się utrzymać bezbramkowego wyniku do przerwy. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy  pierwszą bramkę tego spotkania strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Bartłomiej Buczek.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie do pierwszej odsłony meczu. Atakowała Resovia a Izolator starał się bronić i wyprowadzać kontrataki.  Wynik spotkania w 70.minucie ustalił Michał Daniel,który będąc w polu karnym zdecydował się oddać strzał po krótkim słupk. Gospodarze w tym meczu mogli zdobyć jeszcze co najmniej 3 gole jednak kapitalnymi interwencjaumi nasz zespół od wyższej porażki uchronił Miłosz Lewandowski.

W pierwszym tegorocznym spotkaniu w naszych barwach nie mogli wystąpić pauzujący za kartki Jacek Tyburczy oraz Paweł Dziedzic, Arkadiusz Burak i Patryk Róg.  Natomiast po raz pierwszy w ligowym spotkaniu zagrali Kamil Chmielowski, Łukasz Zych oraz wychowanek Izolacji Krystian Wilk.

Już za tydzień w Wielką Sobotę na IzoArenie zmierzymy się z liderem trzeciej ligi – Motorem Lublin. Pojedynek ten rozpocznie się o godzinie 11:00.

RESOVIA RZESZÓW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2:0 (1:0)
1-0 Buczek (45)
2-0 Daniel (70)

Resovia: Pietryka - Szkolnik (90. Kmiotek), Żmuda, Baran, Ciećko, Daniel (70. Mołdoch), Domoń, Świst, Pałys-Rydzik (80. Antonik), Kasza (85.Bieniasz), Buczek

Izolator: Lewandowski - Lekki, Chmielowski, Zych, Kardyś, Sitek (87. Szela) Hajnas, Cupryś, Domin (60. Karwacki), Karwat, Szymański (88. Wilk)

Żółte kartki: Szkolnik – Sitek, Chmielowski,

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec).