W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Kolejny mecz bez punktów..

izolatorwolczankaPorażką 1:0 zakończył się kolejny wyjazdowy pojedynek Izolatora. Tym razem ulegliśmy Wólczance Wólce Pełkińskiej.

Pierwsza połowa była stosunkowo wyrównana, obie drużyny nie stworzyły sobie klarownej sytuacji do zdobycia gola. Najlepsza sytuacje do objęcia prowadzenia w tej odsłonie meczu nie wykorzystał Mateusz Podstolak, którego strzał z rzutu karnego obronił Miłosz Lewandowski.

Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków Wólczanki. Bramkę, która zapewnia  komplet punktów gospodarzom zdobył w 74.minucie  Volodomyr Khorolskyi, który z bliska dobił sparowaną piłkę przez  Lewego.

W sobotnim spotkaniu swój debiut na boiskach trzeciej ligi zaliczył kolejny wychowanek Izolacji - Kamil Żuczek .

Już w najbliższej kolejce Izolator na IzoArenie podejmować będzie Lubliniankę Lublin.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-0 (0-0)

Izolator: Lewandowski - Wilk (75. Żuczek), Chmielowski, Zych, Kardyś -  Domin, Hajnas (85. Dobrzański), Cupryś, Sitek (54. Lekki) - Karwacki, Szymański

Żółte kartki: Khorolskyi, Podstolak - Cupryś, Chmielowski, Zych

Sędzia: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin).