W lutym 2011 roku po raz pierwszy kontrakt z Izolatorem podpisał zagraniczny zawodnik, wychowanek ukraińskich Karpat Lwów - Nazar Litun.

Izolator gramy do końca!

izolatorlubloniankawieniawaW najbliższą niedzielę w ramach 30.kolejki Izolator Boguchwała zmierzy się na IzoArenie z Lublinianką Lublin.

Lublinianka Lublin obecnie zajmuje dziewiątą lokatę, mając na swoim koncie 42.punkty.  Podopieczni Marka Sadowskiego wygrali 11 spotkań, 9 zremisowali i 9 przegrali.

W ostatniej kolejce Lublinianka na Arenie Lublin pokonała Tomasovię Tomaszów Lubelski 2:1. Bramki dla drużyny z Wieniawy zdobywali Karol Banachiewicz i Łukasz Mazurek.

Izolator natomiast w minioną sobotę uległ Wólczance Wólce Pełkińskiej 1:0.  Autorem jedynego gola w tym meczu był Wolodomyr Khorolskyi, który bramkę zdobył w drugiej połowie meczu.  Wólczanka bramkę mogła zdobyć tuż przed przerwą. Fatalny błąd popełnił lubelski arbiter Grzegorz Pożarowszczyk, który podyktował rzut karny za rzekomy faul Krystiana Wilka na Damianie Bożku.  Jednak w tej akcji skuteczną interwencją popisał się Miłosz Lewandowski broniąc uderzenie z „11” metrów.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Izolatorem a Lublinianką będzie ósmą konfrontacją tych ekip w trzeciej lidze. Jak do tej pory pięciokrotnie wygrywała Izolacja, raz z tarczą z murawy schodzili zawodnicy z Lublin również raz padł remis. Bilans bramkowy to siedemnaście bramek zdobytych przez Izolator, Lublinianka zaś sześć razy umieściła futbolówkę w bramce Biało-zielonych.

Izolator Boguchwała w ostatnim spotkaniu na IzoArenie rozgromił Lubliniankę Lublin aż6:0. Bramki w tym meczu zdobywali kolejno Jarek Skiba po uderzeniu bezpośrednio z rzutu wolnego podyktowanego za faul na Tyburczym.  Drugi gol był autorstwa Adriana Sitka, który najprzytomniej zachował się w polu karnym po przedłużeniu przez Bartka Karwata dośrodkowania z  rzutu rożnego.  Autorem kolejnych dwóch trafień był Krzysztof Szymański przy obu trafieniach Krzysiek mimo asysty obrońcy potrafił celnie skierować futbolówkę w bramce rywali. Przy piątej i szóstej bramce swój udział miał Jacek Tyburczy  najpierw wykorzystał błąd obrońcy i z bliska zdobył gola zas minutę później asystował przy bramce Pawła Rzeźnika.

W rundzie jesiennej w pojedynku rozgrywanym na Arenie Lublin padł remis 1:1 dla Izolacji gola zdobył Tyburczy, który pokonał Pawła Sochę w sytuacji sam na sam.

Najbliższy mecz pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Lublinianką Lublin zostanie rozegrany w niedzielę 15.maja 2016 o godzinie 11:00. Pojedynek ten poprowadzi Arkadiusz Łaszkiewicz z Zamościa.

WSTĘP NA TEN POJEDYNEK JEST BEZPŁATNY!!!