W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Każda seria ma swój koniec...

izolatorpiast tuczempyTydzień temu Izolacja przerwała niechlubną passę bez zwycięstw. Niestety w tej kolejce nie udało się dopisać do swojego konta kolejnych punktów. Tym razem naszą drużynę pokonał Piast Tuczempy 3:0, czym udanie zrewanżował się za porażkę na IzoArenie w rundzie jesiennej.

Izolator w tym spotkaniu  wszystkie bramki stracił w pierwszej połowie.  Autorem pierwszego gola dla gospodarzy był.. Łukasz Zych. Nasz stoper niefortunnie interweniował w polu karnym próbując wybic piłkę. Niestety ta wpadła obok bezradnego Miłosza Lewandowskiego. Kolejne gole padły w 32. i 45. minucie meczu. Autorem drugiej bramki był Karol Wota, który strzałem zza pola karnego zdobył gola. Trzecie trafienie miało miejsce natomiast po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W drugiej połowie grę prowadziła Izolacja niestety Biało-zieloni  nie zdobyli bramki mimo kilku naprawdę dobrych okazji do tego.  Najlepszej sytuacji na zdobycie bramki nie wykorzystał natomiast Bogdan Karkovksyi, którego strzał z 11 metrów fenomenalnie obronił Lewy. W zimowym sparingu z Piastem ten sam zawodnik również wykonywał rzut karny, wówczas  uderzając w ten sam sposób trafił w słupek. Natomiast golkiper Izolacji obronił drugi rzut karny w drugim meczu wyjazdowym z rzędu.

W spotkaniu z Piastem w barwach Izolatora nie wystąpili Bartek Karwat oraz Adrian Sitek, którzy musieli pauzować za nadmiar żółtych kartek  a także Michał Bigus i Bartek Szela.

Już w najbliższą środę Izolator na swoim stadionie podejmować będzie drużynę Orła Przeworsk. Początek tego meczu o godzinie 17:00

Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 3:0 (3:0)

Piast: Strawa – Jaroch, Noga Rafał, Gil, Kwaśny, Wielgosz, Karkovskyi (56. Zając), Wota, Aab (78. Stopyra), Nasiewicz (54. Pigan), Tołpa (84. Noga Bogusław)

Izolator: Lewandowski – Dziedzic, Chmielowski, Zych (65. Wilk), Kardyś – Lekki (73. Antkiewicz), Cupryś, Hajnas (80. Dobrzański), Domin – Karwacki, Róg

Żółte Kartki: Wielgosz – Domin, Curpyś

Sędzia: Mateusz Nowak  oraz Sylwester Rojek i Katarzyna Wójs (Stalowa Wola)