Terminarz sezonu 2016/2017
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz na sezon 2016/17. Rozgrywki rozpoczynamy w weekend 6/7 sierpnia meczem wyjazdowym. Naszym rywalem będzie beniaminek ligi - Stal Gorzyce. W trakcie rozgrywek w bieżącym roku zaplanowane zostały dwie środowe kolejki, które rozegrane zostaną odpowiednio 31 sierpnia gdzie Biało-zielonych czeka wyjazd do Przemyśla oraz dwa tygodnie później, 14 września na IzoArenie podejmować będziemy Start Pruchnik. Runda jesienna potrwa do 13 listopada. W pierwszej części sezonu Izolator zagra osiem meczy w Boguchwale i dziewięć spotkań wyjazdowych.
Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
Wólczanka Wólka Pełkińska-Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa - Crasnovia Krasne
Czarni 1910 Jasło - Piast Tuczempy
Stal Nowa Dęba - Głogovia Głogów Małopolski
Stal Gorzyce - Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa - Igloopol Dębica
LKS Pisarowce - Start Pruchnik
Rzemieślnik Pilzno - Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko
Kolejka 2 - 13-14 sierpnia
Błękitni Ropczyce - Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - LKS Pisarowce
Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski - Stal Gorzyce
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba
Crasnovia Krasne - Czarni 1910 Jasło
Wólczanka Wólka Pełkińska -Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno - Start Pruchnik
Kolejka 3 - 20-21 sierpnia
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne
Stal Gorzyce - Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa - Głogovia Głogów Małopolski
LKS Pisarowce - Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - Start Pruchnik
Sokół Nisko - Orzeł Przeworsk
Kolejka 4 - 27-28 sierpnia
Błękitni Ropczyce - Orzeł Przeworsk
Start Pruchnik - Sokół Nisko
Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała - Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski - LKS Pisarowce
Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa
Crasnovia Krasne - Stal Gorzyce
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło
Kolejka 5 - 31 sierpnia
Czarni 1910 Jasło - Błękitni Ropczyce
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa
Stal Gorzyce - Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa - Crasnovia Krasne
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl -Izolator Boguchwała
Sokół Nisko - Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk - Start Pruchnik
Kolejka 6 - 3-4 września
Błękitni Ropczyce - Start Pruchnik
Igloopol Dębica - Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała - Sokół Nisko
Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Crasnovia Krasne - LKS Pisarowce
Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa - Stal Gorzyce
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba
Kolejka 7 - 10-11 września
Stal Nowa Dęba - Błękitni Ropczyce
Stal Gorzyce - Czarni 1910 Jasło
Sokół Sieniawa - Wisłok Wiśniowa
LKS Pisarowce - Wólczanka Wólka Pełkińska
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Sokół Nisko - Głogovia Głogów Małopolski
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała
Start Pruchnik - Igloopol Dębica
Kolejka 8 - 14 września
Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała - Start Pruchnik
Głogovia Głogów Małopolski - Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy - Sokół Nisko
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska - Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa - LKS Pisarowce
Czarni 1910 Jasło - Sokół Sieniawa
Stal Nowa Dęba - Stal Gorzyce
Kolejka 9 - 17-18 września
Stal Gorzyce - Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa - Stal Nowa Dęba
LKS Pisarowce - Czarni 1910 Jasło
Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl - Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne
Orzeł Przeworsk - Piast Tuczempy
Start Pruchnik - Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała
Kolejka 10 - 24-25 września
Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski - Igloopol Dębica
Piast Tuczempy - Start Pruchnik
Crasnovia Krasne - Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Czarni 1910 Jasło - Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba - LKS Pisarowce
Stal Gorzyce - Sokół Sieniawa
Kolejka 11 - 1-2 października
Sokół Sieniawa - Błękitni Ropczyce
LKS Pisarowce - Stal Gorzyce
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba
Polonia Przemyśl - Czarni 1910 Jasło
Sokół Nisko - Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk - Wólczanka Wólka Pełkińska
Start Pruchnik - Crasnovia Krasne
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 12 - 8-9 października
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała
Crasnovia Krasne - Igloopol Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska - Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa - Orzeł Przeworsk
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba - Polonia Przemyśl
Stal Gorzyce - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa - LKS Pisarowce
Kolejka 13 - 15-16 października
LKS Pisarowce - Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl - Stal Gorzyce
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba
Orzeł Przeworsk - Czarni 1910 Jasło
Start Pruchnik - Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała - Crasnovia Krasne
Głogovia Głogów Małopolski - Piast Tuczempy
Kolejka 14 - 22-23 października
Błękitni Ropczyce -Piast Tuczempy
Crasnovia Krasne - Głogovia Głogów Małopolski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica
Czarni 1910 Jasło -Start Pruchnik
Stal Nowa Dęba -Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce - Sokół Nisko
Sokół Sieniawa - Polonia Przemyśl
LKS Pisarowce - Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 15 - 29-30 października
Rzemieślnik Pilzno - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - LKS Pisarowce
Sokół Nisko - Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk - Stal Gorzyce
Start Pruchnik - Stal Nowa Dęba
Igloopol Dębica - Czarni 1910 Jasło
Izolator Boguchwała - Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne
Kolejka 16 - 5-6 listopada
Błękitni Ropczyce - Crasnovia Krasne
Wólczanka Wólka Pełkińska - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Małopolski
Czarni 1910 Jasło - Izolator Boguchwała
Stal Nowa Dęba - Igloopol Dębica
Stal Gorzyce - Start Pruchnik
Sokół Sieniawa - Orzeł Przeworsk
LKS Pisarowce - Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno - Polonia Przemyśl
Kolejka 17 - 12-13 listopada
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno
Orzeł Przeworsk - LKS Pisarowce
Start Pruchnik - Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica - Stal Gorzyce
Izolator Boguchwała - Stal Nowa Dęba
Głogovia Głogów Małopolski - Czarni 1910 Jasło
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska