Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Długi opór LKSu Pisarowce. Debiuty Szczoty.

izolatorpisarowceIzolator pokonuje LKS Pisarowce 2:0.  Autorem obu trafień dla naszej ekipy był Łukasz Szczoczarz.

Przez niemal całe spotkanie stroną przeważającą była Izolacja, która starała się atakiem pozycyjnym kreować  dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Te w pierwszej połowie mieli i niestety nie wykorzystali Patryk Zieliński - po dośrodkowaniu Szczoczarza w pole karne strzał Zielaka instynktownie obronił Hajduk.  Parę minut później ponownie były golkiper Karpat Krosno uratował swój obecny zespół przed stratą gola wygrywając pojedynek sam na sam z Ołeksandrem Tarasenką.

LKS Pisarowce w tej części meczu Biało-zielonym zagrażał głównie atakami lewą stroną boiska, gdzie dużo zamieszania wprowadzali aktywni Sylwester Sikorski oraz Hanson Kumah-Doe.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy, którzy to w pierwszych dziesięciu minutach przejęli inicjatywę na murawie.  Izolator na zdobycie pierwszego gola musiał czekać aż do 66 minuty. Wówczas Tarasenko odebrał piłkę rywalowi podając ją do wychodzącego na pozycję Szczoczarza. Szczotka w sytuacji sam na sam nie pomylił się i zdobył pierwszego swojego gola w tym spotkaniu i pierwszego w barwach Izolatora Boguchwała. Trzy minuty później kontratak Izolatora wykończył ponownie Szczoczarz.  Patryk Róg odegrał prostopadłą piłkę do Marka Fundakowskiego, Fundek w dogodnej sytuacji naciskany przez obrońcę oddał strzał, który zdołał wybronić Hajduk jednak przy dobitce Łukasza był już bezradny.

Drużyna z Pisarowic w jednej z ostatnich akcji meczu mogła zdobyć bramkę honorową. Strzał Kumah-Doe najpierw  obronił Łukasz Ćwiczak natomiast dobitkę z linii bramkowej wybił Marcin Brogowski.

W następnej kolejce zmierzymy się z drużyną Rzemieślnika Pilzno, która podobnie jak Izolacja ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i z kompletem punktów zajmuje drugie miejsce.  To spotkanie rozegrane zostanie w przyszłą niedzielę 28 sierpnia 2016 o godzinie 15:00 na IzoArenie.

LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 0:2 (0:0)

Bramki: Łukasz Szczoczarz (66.,69.)

LKS Pisarowce: Hajduk – Adamiak, Domaradzki (70. Walaszczyk), Jaklik, Kokoć, Kumah-Doe, Lorenc, Łuczka, Rutyna (70. Kozioł), Sikorski, Sobolak (28. Zajdel)

Izolator: Ćwiczak – Brogowski, Kozicki, Bogacz, Szkolnik – Szczoczarz (85. Lekki), Zieliński, Cupryś (57.Fundakowski), Tarasenko, Domin (72.Lusiusz) – Róg (82. Leś)

Żółte kartki: Adamiak

Sędzia: Marcin Konefał (Mielec)