W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

"Po owocach nas poznacie"

izolatorpiast tuczempy

W najbliższą sobotę drużyna Izolatora po ostatnich stratach punktowych będzie miała okazję udowodnić, że nadal jest jednym z głównych kandydatów do awansu. Czy będziemy w stanie tego dokonać?

Rywalem Biało-zielonych będzie Piast Tuczempy, który podobnie do Izolacji obecny sezon rozpoczął w czwartej lidze po spadku z trzeciej.

Po jedenastu rozegranych kolejkach zespół prowadzony przez Marka Strawę zajmuje siódma lokatę mając na swoim koncie dziewiętnaście punktów. Na dorobek punktowy Piasta złożyło się pięć zwycięstw, cztery remisy i dwie porażki.

Tydzień temu zespół z Tuczemp zremisował w Dębicy z Igloopolem Dębica 1:1.

Najlepszym strzelcem Piasta w rozgrywkach ligowych tego sezonu jest 44-letni obrońca Waldemar Jaroch, który sześć razy kierował futbolówkę do bramki rywali.

W ostatniej kolejce Izolator pechowo zremisował na IzoArenie z Głogovią Głogów Małopolski tracąc bramkę w trzeciej minucie doliczonego czasu drugiej połowy. Biało-zieloni po nienajlepszej pierwszej połowie przegrywali z beniaminkiem 1:0. W drugiej połowie najpierw szybko udało się doprowadzić do wyrównania po golu Marka Fundakowskiego następnie po trafieniu Marcina Brogowskiego wyszliśmy na prowadzenie, którego niestety nie udało się utrzymać do końcowego gwizdka.

W meczu z Głogovią z powodu czterech żółtych kartek nie mógł wystąpić Patryk Róg.

Po tym remisie Izolator traci do pierwszej Wólczanki Wólka Pełkińska 3 punkty.

Izolacja z Piastem przed sezonem spotkała się na meczu sparingowym. Wówczas po ciekawym widowisku na stadionie Gromu Mogielnica zwyciężył nasz zespół, który pokonał gości 3:1 po trafieniach Patryka Zielińskiego, Patryka Roga oraz Narberta Słabego z rzutu karnego.

W ostatnim ligowym meczu rozgrywanym na stadionie w Tuczempach górą był Piast, który pokonał Izolator 3:0 Bramki wówczas zdobywali Łukasz Zych (gol samobójczy),  Kamill Aab oraz Karol Wota. Wszystkie trafienia padły w pierwszej połowie. Gospodarze mieli okazję na podwyższenie i tak okazałego prowadzenia w drugiej części jednak rzut karny wykonywany przez Bogdana Karkovskiego obronił Miłosz Lewandowski.

Rok temu, 18 października na IzoArenie zwyciężyli Biało-zieloni zwyciężając ten mecz 1:0 po golu Bartka Karwata. Zgredu swojego gola zdobył z rzutu karnego.

Mecz o mistrzostwo czwartej ligi podkarpackiej między Piastem Tuczempy a Izolatorem Boguchwała rozegrany zostanie w sobotę 8 października o godzinie 15:00