Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

120 minut gry w Pucharze za Biało-zielonymi!

pucharIzolator w mocno eksperymentalnym składzie pokonuje Wisłokę Dębica 2:1 w ramach 1/8 Okręgowego Pucharu Polski.  Mecz dla Izolacji rozpoczął się nieudanie, a do wyłonienia zwycięzcy tego pojedynku potrzebna była dogrywka.

Pierwszy gol padł już w drugiej minucie i zdobył go zawodnik Wisłoki – Miłosz Kowalski, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnie główkował. Parę minut później doskonałą okazję zmarnował Marek Fundakowski, który przegrał pojedynek sam na sam. Wyrównanie stanu meczu przyszło w 13 minucie. Wówczas błąd popełnił obrońca gospodarzy, który naciskany przez Piotra Lesia zbyt lekko podał piłkę do bramkarza. Futbolówkę przejął Sasza Tarasenko i uderzeniem do pustej bramki zdobył pierwszego gola dla Izolacji.

W drugiej odsłonie było odrobinę ciekawiej jak pierwszej. Ciekawe  akcje przeprowadzała zarówno Wisłoka jak i Izolacja. Po naszej stronie dobre okazje zmarnowali Marek Fundakowski, Ołkesandr Tarasenko czy Aleksander Gajdek. Po regulaminowych 90-ciu minutach utrzymał się wynik remisowy.

W pierwszej połowie dogrywki szansę na bramkę miały ponownie obie ekipy. Najpierw pojedynek sam na sam przegrał Fundakowski później  w akcji sam na sam górą był  kapitan Biało-zielonych w tym meczu – Miłosz Lewandowski. Zwycięski gol padł na 10 minut przed końcem dogrywki. Akcję lewym skrzydłem rozpoczął Krystian Wilk, który wyprzedził rywala i mimo ofiarnej interwencji obrońcy Wisłoki zdołał celnie dośrodkować w pole karne prosto do Patryka Roga.

WISŁOKA DĘBICA – IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1:2 po dog. (1:1, 1:1)

Bramki: Kowalski 2. – Tarasenko 13., Róg 110.

Izolator: Lewandowski - Gajdek, Suszko, Bogacz (65. Guzy), Wilk – Puc (60. Kozicki), Dobrzański, Tarasenko, Leś (81. Róg), Lusiusz – Fundakowski

Żółte kartki: Nowak, Wójcik, Kowalski, Pęcak, Pietrasiewczi, Ślęczka, Bielatowicz – Gajdek, Suszko, Lusiusz, Leś, Tarasenko, Guzy

Sędzia: Łukasz Strzępek (Rzeszów)