Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Przywozimy trzy punkty z bardzo ciężkiego terenu!

izolatorpilznoIzolator w końcu przełamuje się na wyjazdach. Po dwóch wysokich wyjazdowych porażkach Izolator przywozi do Boguchwały z Pilzna komplet punktów. Nasza drużyna pokonała miejscowy Rzemieślnik 3:2.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:1. Autorem dwóch goli dla drużyny z Pilzna był Damian Wolański. Dla Izolatora bramkę zdobył Krzysztof Szymański, który wykorzystał podanie od Patryk Roga.

W drugiej połowie bramki zdobywał już tylko Izolator. Najpierw strzał Krzysztofa Szymańskiego w poprzeczkę dobił Patryk Zieliński. Wynik meczu ustalił Patryk Róg, który natomiast dobił piłkę obronioną przez Wilczyńskiego po uderzeniu Marka Fundakowskiego.

W ostatnich minutach spotkania doskonałe okazje do wyrównania zmarnował Rzemieślnik. Dwukrotnie bardzo dobrze w bramce spisał się Miłosz Lewandowski broniąc uderzenia Radosława Macnara. W doliczonym czasie gry strzał niemal na linii bramkowej zatrzymał Michał Bogacz.

Izolator zdobył twierdzę Pilzno - to stwierdzenie pojawiające się w mediach po meczu idealnie opisuje wygraną Biało-zielonych. Rzemieślnik po raz ostatni na swoim boisku przegrał 11 miesięcy temu!

Już w najbliższą sobotę spotkanie dwóch byłych trzecioligowców. Na IzoArene przyjeżdża Polonia Przemyśl.

Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 2:3 (2:1)

Bramki: Wolański (10.,40.) – Szymański (35.), Zieliński (52.), Róg (82.)

Rzemieślnik: Wilczyński – M. Nalepka (66. Tomasiewicz), Remut, Tragarz, Fryś – Florian, Barycza, Macnar, Ślęzak, Wadas (85. Anioł) – Wolański (51. Adamski)

Izolator: Lewandowski – Brogowski, Bogacz, Kozicki, Szkolnik – Szymański (69. Szczoczarz), Cupryś, Tarasenko (88. Gajdek), Zieliński (53. Fundakowski), Lusiusz (85. Domin) – Róg (89. Puc)

Żółte kartki: Florian 2 – Cupryś, Tarasenko

Czerwona kartka: Florian ( 67. za dwie żółte)

Sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola)