Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Obozowa wygrana

izolatorstal_krasnikIzolator Boguchwała pokonał 2:1 Stal Kraśnik w drugim spotkaniu w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Jednocześnie była to pierwsza z dwóch gier kontrolnych w trakcie obozu, na którym Izolator przebywa w Zamościu. Prowadzenie Izolacji dał Bartek Karwat, który skierował piłkę do siatki już w 7. minucie spotkania. Tuż po przerwie wynik podwyższył Jacek Tyburczy, który wykorzystał podanie Michała Beresia. Nowy zawodnik Izolacji jeszcze dwukrotnie skierował piłkę do bramki ale dwukrotnie odgwizdano pozycję spaloną napastnika Izolacji. Stal Kraśnik odpowiedziała po pięciu minutach od straty drugiej bramki. Ze stałego fragmentu gry do siatki Izolacji piłkę po rykoszecie skierował Marcin Nowak.

W spotkaniu wystąpiło 24 zawodników Izolatora (w tym asystent Grzegorz Nalepa). Z powodu lekkiej kontuzji nie zagrał Bartek Worosz oraz Jaromir Skiba, który jeszcze leczy kontuzję. Nie zagrał także junior Michał Mokrzyński.

Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:1 (1:0)

Izolator I połowa: Pawlus (Guzior Hubert) - Wiącek, Woźniak, Rogala, Szpond - Cioch, Buczek, Cupryś - Karwat, Walat, Rusin

Izolator II połowa : Guzior Hubert (Nalepa Grzegorz) - Kopiec, Wrona, Czopko, Guzior Arek - Bereś, Burak (Worosz Michał), Bojda, Domin - Tyburczy, Porada