Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Ciężka przeprawa ze Stalą Łańcut na plus!

Izolator Boguchwała po bardzo dobrym poprzednim sezonie wreszcie doczekał się powrotu na podkarpackie boiska, podopieczni Bartosza Zołotara w starciu 1. Kolejki IV ligi podkarpackiej ze Stalą Łańcut pomimo trudnego początku zaliczyli świetną końcówkę spotkania i to oni ostatecznie dopisali do swojego konta trzy „oczka”

Spotkanie rozpoczęło się dla Izolatora Boguchwała spokojnie, jednakże wraz z upływem czasu coraz częściej do głosu dochodzili zawodnicy Stali Łańcut, piłkarze Izolatora szukali jedynie swoich szans w strzałach z dystansu jednak tym do celu brakowało wiele. W końcu nadeszła 35. minuta spotkania i kapitalną akcją popisała się dwójka, która w przeszłości reprezentowała biało- zielone barwy, mianowicie prawym skrzydłem pognał Dawid Bieniasz, który wdarł się w pole karne i wyłożył piłkę na trzynasty metr do Patryka Roga, ten nie zwykł mylić się w takich sytuacjach i otworzył wynik spotkania. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie a podopieczni Bartosza Zołotara musieli wziąć się do roboty.

Druga połowa spotkania to zupełnie inna gra gospodarzy, którzy na drugą połowę wyszli z dużo większym animuszem i od samego początku można było się spodziewać, że doprowadzą do wyrównania, najpierw po trójkowej akcji zablokowany został wprowadzony wcześniej Aleksander Gajdek, chwilę później niewiele zabrakło, żeby piłkę do siatki wpakował Przemysław Nalepka. Przez długi okres drugiej połowy piłka wciąż nie znajdowała jednak drogi do siatki, kiedy to w 84. minucie przed polem karnym faulowany był Michał Daniel, do stałego fragmentu podszedł sam poszkodowany i przepięknym strzałem od poprzeczki dał wyrównanie. Dwie minuty po wyrównaniu ponownie do głosu doszli gospodarze w polu karnym dobrze zastawił się popularny „Nalep”, który zgrał piłkę do wbiegającego Jakuba Wilka, ten przedarł się przez gąszcz defensorów Stali i wpakował futbolówkę do siatki tym samym trzy punkty zostały w Boguchwale. Kolejne starcie Izolator rozegra na wyjeździe z JKS-em Jarosław, ten mecz w środę 18 sierpnia o godzinie 17.30.

Izolator Boguchwała - SPEC Stal Łańcut 2:1 (0:1)

0-1 Róg (35)
1-1 Daniel (85)
2-1 J. Wilk (87)

Izolator: Ziobro – Lukanzu ż (46 Gajdek), Bogacz, Kasprzyk – Worosz (72 Płocica), Ciemierkiewicz (85 T. Nalepka), Walas (60 Leśniak), Daniel, K. Wilk – Geci (81 J. Wilk), P. Nalepka

Stal: Słysz – Cwynar, Kmuk, Sokolenko, P. Wójcik – Bieniasz (60 Góra), Skała (85. Paczocha), Mach, Dudek – Buć (70 Balawender), Róg (76 Walat)

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

22. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 06.04.2024, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

2:1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(1:1)
Głogovia Głogów Małopolski

Następne spotkanie

23. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 13.04.2024, 16:00
ŁAŃCUT

 

-:-

STAL ŁAŃCUT
(-:-)
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA