W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Niezły początek przygotowań

izolatorstal_rzeszowIzolator Boguchwała nieźle rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu w III lidze. W rozegranym w dniu dzisiejszym na Izo Arenie sparringu zremisowaliśmy ze Stalą Rzeszów 1:1 prowadząc do przerwy 1:0. Bramkę dla Izolatora zdobył Tomek Płonka egzekwując rzut karny po faulu na nim samym. Bramkę z kolei straciliśmy prezentując wręcz rywalom piłkę przed własnym polem karnym.

Izolator zaskoczył rywala i chyba także kibiców ustawieniem, które dawało całkiem niezłe rezultaty w ofensywie a jednocześnie nie osłabiało gry obronnej.

W sparringu w bramce Izolacji wystąpiło trzech bramkarzy. Oprócz znanych Witka Kwaśnego oraz Andrzeja Paszka swój występ zaliczył przymierzany do gry w Izolacji młodzieżowy golkiper. Pomimo tego, że nie obronił wyrównującego strzału, na co zresztą nie miał by większych szans to zaprezentował się naprawdę znakomicie 3-4 razy świetnymi interwencjami broniąc bardzo groźne strzały rywali i ratując Izolację przed stratą bramki.

W ilości stworzonych okazji Izolator rywalom nie ustępował. Jedną naprawdę groźną stworzył dla drużyny debiutant w pierwszym składzie - 16-letni Michał Worosz - junior młodszy Izolatora. Michał jest na najlepszej drodze do osiągniecia niezłego poziomu piłkarskiego, ponieważ jest pracowity, ambitny i waleczny i co bardzo ważne w harmonijnym rozwoju zarówno w szkole jak i na boisku wspiera go rodzina. Michała czeka jeszcze jednak mnóstwo pracy. Jeśli będzie tak systematycznie pracował wyniki mogą być naprawdę dla niejednego kibica zaskakujące. Póki co Michał wraz z Arkadiuszem Burakiem zostali zaproszeni na tygodniowy obóz przygotowawczy w Zamościu, na który drużyna udaje się już jutro o godzinie 16:00.

W trakcie obozu rozegramy dwa spotkania sparringowe z lubelskimi beniaminkami III ligi - Chełmianką Chełm i Olendrem Sól.

Wyjaśniła sie także sprawa dwóch kolejnych zawodników - Jaromira Skiby oraz Marka Czopko, których jak się okazało dalsza gra w Izolacji stała pod znakiem zapytania. Obydwaj jednak dogadali się z klubem i będą reprezentować Izolację w kolejnym sezonie co naprawdę cieszy.

Skład Izolatora:

I połowa: Kwaśny/Paszek - Krzak, Woźniak, Czopko, Wiącek - Domin, Cupryś, Iwanowski, Bereś - Porada, Płonka
II połowa: Paszek/ - Kępa, Wiącek, Iwanowski, B. Worosz - Powierża, Skiba, Sierżęga, M. Worosz - Karwat, Rusin