Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Półmetek | Klasyfikacja kanadyjska

izolatorCzas na podsumowanie klasyfikacji kanadyjskiej, którą prowadzimy od początku sezonu. Skąd pomysł na hokejową klasyfikację w piłce nożnej? Stąd mianowicie, iż uważamy, że asysty są w piłce równie ważne jak zdobywanie goli. Gdyby tak nie było jaki sens miało by chociażby blokowanie dośrodkowań? ;)

Tak więc sklasyfikowaliśmy 12 zawodników, którzy asystowali lub wykańczali akcje lub... robili jedno i drugie.

Na półmetku rozgrywek w klasyfikacji prowadzi Tomek Płonka, który jak już wiecie dziesięciokrotnie znajdował drogę do siatki rywali oraz dwukrotnie asystował. Drugie miejsce zajmuje... wicelider strzelców Izolatora - Maciek Rusin - 8 trafień i jedna asysta. Na trzecim znajduje się Michał Bereś z sześcioma bramkami i dwoma asystami. Jak widać cała trójka prowadzi także w klasyfiakcji strzelców.

Pierwsza trójka rozliczona jest przede wszystkim z trafień. Ale dzięki istocie klasyfikacji kanadyjskiej trzecie miejsce wraz z Michałem Beresiem zajmuje także Konrad Cupryś. Czado strzelił jedną bramkę mniej niż Bero ale za to trzykrotnie asystował przy trafieniach kolegów.

Jeszcze ciekawsze rzeczy zobaczymy gdy spojrzymy na dalsze pozycje. Piąte miejsce zajmuje Maciej Porada. Nominalny dotąd napastnik został przez trenera Opalińskiego przesunięty do pomocy. Można odnieść wrażenie, że dopiero teraz możemy ogladać jakim tak naprawdę potencjałem dysponuje Maciej Porada. Wiedzieliśmy o tym ale nie widzieliśmy tego. Co prawda Fubu "tylko" dwa razy trafiał do siatki ale... dużo bardziej istotny jest fakt, że aż czterokrotnie asystował przy trafieniach kolegów. To drugi z najlepszych asystentów w obecnym sezonie Izolatora Boguchwała. Na szóstym meijscu znajdują się jednocześnie Krzysiek Domin, ktory trzy razy skierował piłkę do siatki a dwa razy asystował oraz Bartek Karwat, który... pięciokrotnie popisywał się tym niezwykle ważnym, kluczowym podaniem. Zgredu co prawda ani raz nie trafił do siatki ale zdecydowanie można mu to wybaczyć dzięki liczbie asyst.

Na kolejnym miejscu znajduje się Jaromir Skiba, który z jednym trafieniem i trzema asystami zgromadził 4 punkty. Może wydawać się, że nie jest to wybitny wynika ale tak jak już raz napisaliśmy i napiszemy nie raz Skibcia był motorem napędowym wielu akcji Izolatora.

9. miejsce - Adrian Powierża. Cieszy, że Izolator doczekał się kolejnego wychowanka, którego trener Opaliński stopniowo wprowadza do drużyny.

Jedna asysta i jeden ważny gol to bardzo dobry wynik jak na debiutancki sezon. W kolejnej rundzie bedziemy od niego oczekiwac już więcej więc czeka go więcej pracy.

Trzech ostatnich sklasyfikowanych zawodników to piłkarze defensywni. Nie zaliczyli ani jednego trafienia ale asystowali przy golach innych zawodników. I tak Grzegorz Krzak zaliczył dwie asysty, a Krzyśkowie Sierżęga i Szpond po jednym.

Szczegółowa klasyfikacja kanadyjska w tabelce poniżej.

Klasyfikacja kanadyjska
Miejsce Zawodnik Bramek Asyst Suma
1 Płonka Tomek
10 2 12
2 Rusin Maciej 8 1 9
3 Bereś Michał
6 2 8
  Cupryś Konrad 5 3 8
5 Porada Maciej 2 4 6
6 Domin Krzysztof 3 2 5
  Karwat Bartosz 0 5 5
8 Skiba Jaromir 1 3 4
9 Powierża Adrian 1 1 2
  Krzak Grzegorz 0 2 2
11 Sierżęga Krzysztof 0 1 1
Szpond Krzysztof 0 1 1

Ostatnie spotkanie

23. KOLEJKA
NIEDZIELA, 14.04, 11:00
IZOARENA

izolator

 

5:0

izolator

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:0)

BŁĘKITNI ROPCZYCE

Następne spotkanie

24. KOLEJKA
SOBOTA, 20.04, 12:00
RZESZÓW ul.Potockiego

korona

 

-:-

izolator

KORONA RZESZÓW
 

(-:-)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 288 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9