W sezonie 2012/2013 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Płonka został królem strzelców III ligi zdobywając 20 bramek.

Wynik sprawą drugorzędną.

izolatorcrasnoviaIzolator Boguchwała w drugim rozegranym w trakcie przygotowań sparringu pokonał Crasnovię Krasne 4:0 (2:0). Pierwszą bramkę dla Izolacji zdobył Tomek Płonka głową po dośrodkowaniu Konrada Cuprysia. Drugie trafienie było autorstwa Grzegorza Krzaka, którego mocno bitą, nisko nad ziemią wrzutkę przeciął obrońca Crasnovii po czym piłka wpadła do bramki.

Kolejne trafienie należało do Jaromira Skiby, który pokonał po raz trzeci golkipera Crasnovii strzałem zza pola karnego. Bramkarz rywala co prawda interweniował ale strzał był tak mocny, że piłka wpadła do siatki. Wynik ustalił testowany zawodnik, który ładnym strzałem z ostrego kąta w długi róg skierował piłkę do bramki.

Spotkanie miało kilka odsłon. W pierwszej przeważała Izolacja. Po zdobyciu bramki napór naszej ekipy zmalał i gra się nieco wyrównała choć nadal przeważała Izolacja i dłużej też utrzymywała się przy piłce. W drugiej połowie nastąpiło kilka zmian w obydwu drużynach. Przez dłuższy czas drugiej odsłony przeważała dla odmiany Crasnovia. W tym okresie Witek Kwaśny musiał pięciokrotnie interweniować, podczas gdy jego rywal w bramce Crasnovii interweniował tylko raz. 20 ostatnich minut tempo meczu spadło i gra toczyła się głównie w środku boiska.

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej dotąd wraz z zawodnikami pracy oraz z ich postawy. Pracowaliśmy w tym tygodniu naprawdę ciężko. Pomimo to chłopcy zaprezentowali się dziś naprawdę dobrze. Wynik spotkania jest sprawą drugorzędną - powiedział po meczu coach Izolacji.

Izolator - Crasnovia 4:0 (2:0)

Bramki: Płonka, Krzak, Skiba, testowany zawodnik.

Izolator: Kwaśny - Wiącek, Szpond, Czopko, Krzak - Domin, Cupryś, Skiba, Kępa - Rusin, Płonka oraz Kopiec, Woźniak, Guzior, Skiba, Wrona, Worosz, Porada oraz dwóch testowanych zawodników.

Fotogalerię ze spotkania znajdziecie TUTAJ.