W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Zwycięstwo Izolatora II na pocieszenie

izolatorIzolator II Boguchwała wygrał z czerwoną latarnią A-klasy LKS Jasionka 3:0 (1:0). Przewaga naszej drużyny ani na chwilę nie podlegała dyskusji. Dość powiedzieć, że rywale oddali pierwszy strzał w kierunku bramki Izolatora w 87 minucie. Dwa trafienia dla Biało-zielonych zaliczył Arkadiusz Burak (strzał w okienko z akcji oraz głową po rzucie wolnym). Trzecie trafienie dorzucił Marcin Kopiec, który po indywidualnej akcji pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rywali.

Nasza ekipa zagrała bardzo dobre zawody i wszyscy na wyróżnienie zasłużyli. Coraz mocniej do pierwszego składu dobija się kilku wychowanków, z których w dzisiejszym spotkaniu najlepsze wrażenie zrobił Arkadiusz Burak.

Izolator II Boguchwała - LKS Jasionka 3:0 (1:0)

Bramki: Burak 2, Kopiec

Izolator: Guzior - Kopiec, Buż, Wrona, Bartek Worosz - Jarosz, Burak, Prędki, Michał Worosz - Puk (Kocurek), Cioch (Lewicki)