Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Izolator II Boguchwała - Włókniarz Rakszawa

izol2Izolator II Boguchwała 8-0 Włókniarz Rakszawa

Skład Izolatora: Paszek (46' Kwasek) - Worosz, Wiącek, Buż, Kocurek - Karwat (56' Jarosz), Inglot, Porada (63' Skoczylas), Domin - Rusin (63' Skrabucha), Puk.

Skład Rakszawy: Leja - Waniowski, Jurek, Stopyra, Krawczyk - Kaszowski (46' Kulka), Sobuś (46' Babiarz), Biliński (46' Maciuła), Nowak (46' Cygan) - Serafin, Lorenc.

Bramki: 1-0 Karwat 4', 2-0 Domin 17', 3-0 Porada 25', 4-0 Rusin 32', 5-0 Rusin 33', 6-0 Domin 35', 7-0 Domin 55', 8-0 Puk 85'.

Sędziowali: arbiter głowny - Mokrzycki Paweł, oraz asystenci - Pryga Radosław i Ćwięka Jarosław.

Żółte kartki: Leja 17', Porada 21', Krawczyk 36', Stopyra 68', Waniowski 87', Skoczylas 92'.
Widzów: ~50 osób.

Skrótowa relacja ze spotkania, akcja po akcji.

1' Bardzo dobrze z lewej strony dośrodkowuje Rusin, "szczupakiem" próbował strzelać Puk ale nie sięgnął piłki.
3' Ponownie lewą stroną Rusin, tym razem dogrywa po ziemi i Puka uprzedzają obrońcy gości.
4' GOOOL!!! Rusin szarżuje i dogrywa w pole karne, piłke jeszcze wybijają obrońcy ale tak niefortunnie że ta spada wprost pod nogi Karwata, który płaskim, mocnym strzałem po ziemi pokonuje Leje.
5' Pierwsza dobra akcja przyjezdnych. Andrzej Paszek jak zawsze na posterunku i popisuje się udaną interwencją.
8' Kolejny już z rzędu rzut wolny dla zawodników Włókniarza. Jednak strzelają oni bardzo niecelnie.
15' Okres przewagi gości. Nasza obrana strasznie się miesza.
17' Szybka kontra Izolacji i Rusin po prostopadłym i wyjściu sam na sam z bramkarzem, zostaje przez niego faulowany. Żółta kartka dla Leji oraz rzut karny dla Izolatora.
17' GOOOL!!! Krzysiek Domin pewnie egzekwuje jedynastkę.
21' Żółta kartka dla Porady.
23' Ładna kombinacyjna akcja Izolatora. Puk zagrał dobrze w tempo na skrzydło do Karwata. Zgredu dośrodkowuje do Domina ale ten nie trafia z bardzo ostrego kąta.
25' GOOOL!!! Genialnie prostopadle podanie Domina do Porady, Maciek nie zwykł marnować takich okazji. Zakładając bramkarzowi gości piłkarską "siatkę" pakuje piłkę do bramki.
27' Domin z rzutu wolnego dośrodkowuje do Ruska który według sędziego był pozycji spalonej. (Według redakcji pozycji spalonej nie było, a siedzieliśmy idealnie w linii.)
29' Kolejny "niby" spalony, tym razem Karwata.
32' GOOOL!!! Ładny pressing zawodników Izolatora. Kocurek wysoko przejmuje piłkę i dogrywa do Rusina, ten uwalnia się z pod opieki obronców i ze stoickim spokojem strzela obok interweniującego Leji.
33' GOOOL!!! Karwat fenomenalnie wprost dośrodkowuje w pole karne a tam znalazł się jak zwykle obecny tam gdzie trzeba Maciek Rusin. Strzela głową i podwyższa prowadzenie Izolatora.
35' GOOOL!!! Puk pressigniem w środku pola odebrał piłkę rywalowi i zagrał prostopadła piłkę do Domina. Kris strzela i mamy kolejną bramkę.
36' Żółta kartka dla Krawczyka.
39' Rzut wolny dla Izolatora, dobry strzał Wiącka.
44' Inglot dośrodowuje z rzutu wolnego i głową strzela Puk, minimalnie jednak niecelnie.
45' Koniec pierwszej części spotkania.

46' Zmiany w drużynach W drużynie Izolatora: Paszka zastępuje Kwasek. W drużynie z Rakszawy: boisko opuszczają - Kaszowski, Sobuś, Biliński, Nowak a ich miejsce zajmują - Kulka, Babiarz, Maciuła, Cygan.
47' Dośrodkowanie Inglota, w polu karnym o górną piłkę powalczył Puk uniemożliwiając tym samym skuteczna interwencję Leji, który wybija piłkę przed siebie. Trafia ona do Macka Porady ale ten strzela niecelnie i piłka zamiast w bramce to ląduje w bocznej siatce.
48' Porada na skrzydło do Karwata. Zgredu dogrywa po ziemi w pole karne ale tam nikt tego nie przecina.
51' Prawym skrzydłem Worosz, dośrodkowuje on w pole karne gdzie głową strzela Rusin. Strzał Ruska jednak niecelny.
52' Groźna akcja gości. Jeden z ich piłkarzy, trochę dzięki sile wiatru, wyszedł sam na sam z Kwaskiem. Nasz bramkarz popisał się widowiskową i skuteczną interwencją i obronił strzał zawodnika Włókniarza.
53' Kwasek tym razem popełnił fatalny błąd. Podał zamiast do swojego zawodnika wprost pod nogi piłkarza gości. Gdyby ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki to miał wolną drogę ponieważ bramka była pusta. Na szczęści jednak zawodnik stracił kilka cennych sekund na przejęcie piłki i zdążyli doskoczyć do niego nasi obrońcy. Natomiast sam Kwasek wrócił tam gdzie trzeba tzn. pomiędzy słupki.
55' GOOOL!!! Krzysiek Domin bardzo dobrze przyjął sobie wybijaną przez zawodników z Rakszawy piłkę i mocnym uderzeniem z daleka nie daje szans Leji.
56' Zmiana w drużynie Izolatora. W miejsce Karwata wchodzi Jarosz.
61' Porada strzela mocno z daleka. Piłka jeszcze zkozłowała przed bramkarzem gości, stwarzajć mu tym duże problemy. Ostatecznie jednak poradził sobie ze złapaniem tej piłki.
62' Kolejne zmiany w drużynie Izolacji. W miejsce Porady i Rusina wchodz na murawę Skoczylas i Skrabucha.
63' Kolejna bardzo widowiskowa i skutecznie interwencja Kwaska. Już po raz drugi naprawia on karygodne błędy obrony.
68' Żólta kartka dla Stopyry.
71' Okres przewagi gości, jak narazie jednak nie potrafią oni tego przypieczętować zdobyciem bramki.
78' Bardzo diuże zamieszanie w polu karnym Izolatora. Na szczęście strzał zawodnika Włókniarza zostaje zablokowany.
85' GOOOL!!! Jarosz dobrze pociągnął prawym skrzydłem i dośrodkował. W polu karnym odnalazł się Puk i "puknął" kolejną bramkę dla drużyny Izolatora.
87' Żółta kartka dla Waniowskiego.
90' Arbiter głowny spotkania dolicza dwie minuty.
92' Ostatni gwizdek sędziego ale jeszcze żółty kartonik dla Skoczylasa.