15. sierpnia 2015 roku rozgrywki w III lidze zainaugurowała pierwsza w historii ZKS Izolator Boguchwała drużyna kobiet.

Juniorzy | Patryk Burak ratuje starszych! Młodsi zagrali dobry mecz.

juniorzyWczoraj tj. Sobota odbyła się 16 kolejka Rzeszowskiej Okręgówki juniorów starszych oraz młodszych. Obie drużyny Izolatora podejmowały w Żołyni miejscowy Błękit. Jako pierwszy tradycyjnie już odbył się mecz juniorów starszych. Niestety gra naszych graczy nie wyglądała dobrze w pierwszej połowie. Tuż przed gwizdkiem sędziego na przerwę bramkę z rzutu rożnego strzelił Patryk Burak. W drugiej połowie to gospodarze oblężali naszą bramkę. Uratowała nas jeden raz poprzeczka. Pod koniec drugiej połowy okazję na gola z rzutu karnego miał Marcin Micał , lecz nie wykorzystał go. Juniorzy starsi wygrywają po trudnym meczu w Żołyni z Błękitem 1:0 (1:0). W juniorach młodszych wyglądało to można powiedzieć trochę lepiej. W pierwszej połowie młodsi zawodnicy Izolatora także nie zachwycali swoją grą , grali niedokładnie i tracili głupie piłki. W pierwszej połowie to zawodnik Błękitu strzelił piękną bramkę pod poprzeczkę i wynik po pierwszej połowie brzmiał 1:0. W drugiej połowie to następny cios zawodników Błękitu i było już 2:0 dla gospodarzy. W zawodnikach Izolatora po chwili nastąpiła mobilizacja i odrabianie strat. Kilka minut pózniej było już 2:1. Z rzutu rożnego dośrodkował Janek Tomoń a bramkę strzelił Krzysztof Chmiel. Zawodnicy Izolatora zdecydowanie atakowali gospodarzy w drugiej połowie. Potwierdzenie tego nastąpiło parę minut pózniej. Przepiękną bramkę z dystansu strzelił Janek Tomoń , który silnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Niestety w ostatnich minutach meczu , nasz zawodnik sfaulował w polu karnym zawodnika Błękitu i poszkodowany pewnie wykorzystał rzut karny. Juniorzy młodsi po pięknej walce przegrywają 3:2 w Żołyni.

JS: Błękit Żołynia - Izolator Boguchwała 0:1 (0:1)
Bramka: P.Burak

JM: Błękit Żołynia - Izolator Boguchwała 3:2 (1:0)
Bramki: Chmiel , Tomoń
Bieżące informacje na temat drużyn juniorskich Izolatora znajdziecie na stronie izolatorjunior.futbolowo.pl