Sezon 2013/2014 w biało-zielonych liczbach

analizaSezon 2012/13 zakończony. Izolator Boguchwała ostatecznie uplasował się tuż podium na czwartej pozycji z dorobkiem 53. punktów. Izolacja podobnie jak rok temu była najskuteczniejszą drużyną ligi. Tym razem Biało-zieloni zdobyli 62. bramki a stracili ich aż 44. Oznacza to, że w meczach z udziałem Izolatora Boguchwała padło łącznie 106 goli!

Izolator Boguchwała sezonie 2013/14 w liczbach:

Wszystkie mecze: 32 – 16 wygranych (50%) - 5 remisów (15.6%) - 11 porażek (34.4%)

Mecze na IzoArenie: 16 – 11 wygranych (68.8%) - 2 remisy (12.5%) - 3 porażki (18.7%)

Mecze wyjazdowe: 16 – 5 wygranych (31.25%) - 3 remisy (18.75%) - 8 porażek (50%)

Najwięcej bramek w spotkaniu z udziałem Izolatora padło w meczu: Izolator – Polonia 7-1, Chełmianka – Izolator 1:4, Izolator – Lublinianka 4:1, Izolator – Podlasie 4:1, Izolator – Omega 3:2, Izolator – Resovia 3:2, JKS – Izolator 1:4

Najwyższa wygrana Izolatora: Izolator – Polonia 7-1;

Najwyższa przegrana Izolatora: Resovia – Izolator 3:1, Avia – Izolator 3:1, Orlęta – Izolator 3:1, Stal Kraśnik – Izolator 3:1, Izolator – Orzeł 1:3

Najwięcej bramek Izolator zdobywał w minutach: 76-90+ (13 bramek)

Najwięcej bramek Izolator tracił w przedziale: 61-75 (13 bramek)

Najmniej bramek Izolator zdobywał w minutach: 61-75 (7 bramek)

Najmniej bramek Izolator tracił w minutach: 1-15 (2 bramki)

* Jedną z bramek w tym przedziale w meczach wyjazdowych Jacek Tyburczy zdobył w meczu  przeciwko drużynie AMSPN Hetman rozgrywanym na IzoArenie

W barwach Izolatora wystąpiło: 27. zawodników w tym 9. młodzieżowców (33.3%)

Na murawę wybiegło łącznie:  4. bramkarzy, 9. obrońców, 9. pomocników, 5. napastników

Średnia wieku zawodników to:  23.2 lat

Najstarszy zawodnik: Krzysztof Domin 34 lata

Najmłodszy zawodnik: Matthew Korziewicz 17 lat

Zawodnicy z największa ilością minut spędzonych na boisku:  Paweł Pawlus (2454 minut),  Bartosz Karwat (2419 minut), Marcin Brogowski (2396 minut)

Zawodnicy najczęściej rozpoczynający mecz w „11”: Paweł Pawlus (28 meczy), Burak Adrian (27 meczy), Bartosz Karwat (27 meczy), Michał Bereś (26 meczy), Marcin Brogowski (26 meczy)

Zawodnicy grający przez pełne 90 minut: Pawlus Paweł (26 meczy), Marcin Brogowski (26 meczy), Adrian burak (22 mecze), Krzysztof Szpond (22 mecze), Bartosz Karwat (20 meczy)

Zawodnicy najczęściej zmieniani w trakcie meczu: Michał Bereś (16 razy), Mateusz Wanat (14 razy), Jaromir Skiba (13 razy)

Zawodnicy najczęściej wchodzący z ławki: Adrian Szyszka (17 razy),  Krzysztof Domin  (11 razy), Mateusz Skała (11 razy), Mateusz Wanat (11 razy), Arkadiusz Burak (8 razy), Jacek Tyburczy (8 razy)

14

Mecze z udziałem Izolatora sędziowało: 14 sędziów, 8 z Podkarpacia, 5 z Lubelszczyzny oraz 1 sędzia ze Słowacji
Najczęściej rozjemcą w meczu Izolatora był: Radosław Wąsik (Lublin, 4 razy); Paweł Małodziński (Mielec, 4 razy)

W minionym sezonie gracze Izolatora zostali obdarowani: 93. żółtymi kartkami oraz 9. czerwonymi
Co daje średnią: 2.9 żółtej kartki na spotkanie i 0.28 kartonika koloru czerwonego

W rundzie jesiennej zawodnicy Izolatora zostali ukarani: 38. żółtymi kartkami i 4. czerwonymi
W rundzie wiosennej  zawodnicy Izolatora zostali ukarani: 55. żółtymi kartkami i 5. czerwonymi

Zawodnicy z największą ilością żółtych kartek:  Adrian Burak (12 kartek), Krzysztof Szpond (12 kartek), Bartosz Karwat (11 kartek), Jacek Tyburczy (10 kartek)

Zawodnicy z czerwoną kartką na koncie: Paweł Pawlus (2 kartki), Krzysztof Szpond (2 kartki), Adrian Burak (1 kartka), Sebastian Brocki (1 kartka), Kamil Kozak (1 kartka), Bartosz Karwat (1 kartka), Hubert Bukała (1 kartka)