Sezon 2014/2015 w Biało-zielonych liczbach!

analizaSezon 2014/15 już za nami. Izolator Boguchwała ostatecznie uplasował się na dziewiątej pozycji z dorobkiem 49.punktów.  Biało-zieloni zdobyli we wszystkich meczach 49 goli tracąc ich 37. Co daje średnią 2.5 bramki w meczu.

Izolator Boguchwała sezonie 2014/15 w liczbach:

Wszystkie mecze: 34 – 13 wygranych (38.3%) - 8 remisów (23.4%) - 13 porażek (38.3%)

Mecze na IzoArenie:17 – 8 wygranych (47.1%) - 3 remisy (17.6%) - 6 porażki (35.3%)

Mecze wyjazdowe: 17 – 5 wygranych (29.4%) - 5 remisy (29.4%) - 7 porażek (41.2%)

Najwięcej bramek w spotkaniu z udziałem Izolatora padło w meczu: Izolator – JKS Jarosław 6:1

Najwyższa wygrana Izolatora: Izolator – Lublinianka 6-0

Najwyższa przegrana Izolatora: Izolator – Motor Lublin 0:3

Najwięcej bramek Izolator zdobywał w minutach: 1-15; 16-30 (po 9 bramek)

Najwięcej bramek Izolator tracił w przedziale: 75-90+ (10 bramek)

Najmniej bramek Izolator zdobywał w minutach: 61-75 (7 bramek)

Najmniej bramek Izolator tracił w minutach: 16-30 (4 bramki)

Minuty, w których poszczególni zawodnicy zdobywali bramki

1415-liczby1

W barwach Izolatora wystąpiło: 24. zawodników w tym 10. młodzieżowców (41,6%)

Na murawę wybiegło łącznie:  2. bramkarzy, 9. obrońców, 9. pomocników, 4. napastników

Średnia wieku zawodników to:  23.2 lat

Najstarszy zawodnik: Krzysztof Domin 35 lata

Najmłodszy zawodnik: Łukasz Wójcik 17 lat

Zawodnicy z największa ilością minut spędzonych na boisku: Szymon Kardyś (2975 minut), Zbigniew Dąbek (2811 minut), Adrian Burak (2369 minut)

Zawodnicy najczęściej rozpoczynający mecz w „11”: Szymon Kardyś (33 mecze), Zbigniew Dąbek (31 meczy), Jaromir Skiba (30 meczy)

Zawodnicy grający przez pełne 90 minut: Szymon Kardyś (32 mecze), Zbigniew Dąbek (31 meczy), Marcin Brogowski (31 meczy)

Zawodnicy najczęściej zmieniani w trakcie meczu: Jacek Tyburczy (20 razy), Krzysztof Szymański (18 razy), Bartosz Karwat (14 razy)

Zawodnicy najczęściej wchodzący z ławki: Paweł Rzeźnik (21 razy), Łukasz Wójcik (17 razy), Konrad

Cupryś (15 razy)

1415-liczby2

Mecze z udziałem Izolatora sędziowało: 19 sędziów, 9 z Podkarpacia, 10 z Lubelszczyzny

W minionym sezonie gracze Izolatora zostali obdarowani: 84. żółtymi kartkami oraz 7. czerwonymi

Co daje średnią: 2.5 żółtej kartki na spotkanie i 0.2 kartonika koloru czerwonego

W rundzie jesiennej zawodnicy Izolatora zostali ukarani: 44. żółtymi kartkami i 2. czerwonymi

W rundzie wiosennej  zawodnicy Izolatora zostali ukarani: 40. żółtymi kartkami i 5. czerwonymi

Zawodnicy z największą ilością żółtych kartek: Adrian Burak (10 kartek), Zbigniew Dąbek (8 kartek), Jacek Tyburczy (8 kartek), Arkadiusz Wójcik (8 kartek)

Zawodnicy z czerwoną kartką na koncie: Adrian Burak (2 kartki), Michał Bereś (1 kartka), Hubert Bukała (1 kartka), Konrad Cupryś (1 kartka), Bartosz Karwat (1 kartka), Arkadiusz Wójcik (1 kartka)