Najwyższy poziom ligowy Izolator uzyskał w sezonie 1986/87 zajmując 3. miejsce w ówczesnej III lidze (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce).

Porażka juniorów. Licznik zwycięstw zatrzymany na 21 meczach.

juniorzyW środę podopieczni Tomasza Głąba ulegli pierwszy raz w tym sezonie  oraz przerwali passe zwycięstw . Lepsi od Biało-zielonych okazała się zawodnicy LKSu Brzyska Wola gdzie wygrali u siebie 1:0 (0:0).

Od początku pierwszej połowy gospodarze jako pierwsi próbowali zagrozić naszej drużynie. Izolacja próbowała tworzyć okazje jednak murawa utrudniała rozgrywanie akcji po ziemi. Gra toczyła się głownie w środku pola gry . Ekipa z Boguchwały oddała jeden celny strzał w pierwszej połowie co świadczy o bardzo słabej grze naszej drużyny. Gospodarze za to grali mądrze w obronie i tworzyli bardzo dobre kontrataki, które w pierwszej połowie jednak nie znalazły drogi do bramki.

Od początku drugiej połowy Izolacja starała się szybko objąć prowadzenie. Najlepsza okazje miał Kamil Żuczek jednak jego strzał obronił bramkarz gospodarzy. Z minuty na minutę Izolacja bardziej atakowała i narażając się na kontry. Podopieczni Tomasza Głąba tworzyli kolejene groźne ataki i wydawało się, że za chwile obejmą prowadzenie jednak to gospodarze zadali „śmiertelny” cios biało-zielonym. W 66 minucie obrońca gospodarzy Marcin Socha wyprzedził Kamila Żuczka i udał się w rajd przez połowę boiska. Z okolic 16 metrów oddał precyzyjny strzał i pokonał Damiana Ludere. Jak się potem okazało ta bramka przerwała zwycięską serie Izolacji. Drużyna z Boguchwały próbowała jeszcze odwrócić losy meczu jednak bezskutecznie. Najlepsza okazje miał Kamil Żuczek jednak po raz drugi lepszy od niego okazał się bramkarz gospodarzy  i to drużyna z Brzyskiej Woli urywa 3 punkty Izolacji.

Kolejne spotkanie rozegramy w niedziele o 11:00 na IzoArenie!  Wszystkich serdecznie zapraszamyna ten mecz.

LKS Brzyska Wola JS – Izolator Boguchwała JS 1:0 (0:0)
Bramka:  Socha (67.)

Izolator: Ludera - Wilk, Guzy, Krok (55' Sieńko), Gajdek( Kpt), Bigus (84' Kuba Wilk), Dobrzański, Łysiak (77' Tymoteusz) , Matuła (75' Bubicz), Puc ( 60' Walicki), Żuczek