W sezonie 2012/2013 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Płonka został królem strzelców III ligi zdobywając 20 bramek.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator rozbił Rzemieślnika Pilzno 5:1.

izolatorpilznoIzolator Boguchwała w Święto Niepodległości pokonał lidera ligi - Rzemieślnika Pilzno aż 5:1.

Po porażce z Błękitnymi niewielu wierzyło w to, że nasz zespół podniesie się i pokona lidera na jego boisku. Lidera, który jeszcze nie przegrał meczu w trwającym sezonie. Każda seria ma jednak swój koniec tą przerwała Izolacja.

Izolator to spotkanie rozpoczął bardzo udanie. Już w drugiej minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Krzysztofa Szymańskiego. Dla Szymka ten gol był szóstym trafieniem w lidze i piątym w czterech ostatnich meczach.
Druga bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłkę z narożnika boiska wrzucił Piotr Szkolnik, a do bramki skierował  ją Patryk Zieliński.

Po dwóch zdobytych bramkach przez Izolację do głosu doszli gospodarze, którzy wykorzystali jedyny błąd naszej defensywy w tym pojedynku. Bramkę dla Rzemieślnika zdobył Damian Wolański.

Trzecią bramkę dla Izolatora zdobył Patryk Róg. Całą akcje bramkową rozpoczął Łukasz Szczoczarz, który dośrodkował piłkę do Krzysztofa Szymańskiego. Szymek zgrał futbolówkę do nadbiegającego Kamila Rębisz. Strzał naszego skrzydłowego zdołał obronić bramkarz gospodarzy jednak przy dobitce Piroga był już bez szans.

Druga połowa to dalsza kontrola meczu przez Izolator. W tej części gry bramce strzeżonej przez Łukasza Ćwiczaka gospodarze zagrozili dwukrotnie. W obu sytuacjach górą był blok defensywny Biało-zielonych.

Bramki w drugich czterdziestu pięciu minutach zdobywał tylko Izolator. Oba trafienia w padły w po osiemdziesiątej minucie.

Najpierw czwartego gola w tym dniu dla Izolacji zdobył Patryk Zieliński. Zielu przejał piłkę wybitą przez obrońców i uderzył ją zza linii pola karnego. Ostatniego gola w tym spotkaniu zdobyliśmy po kombinacyjnie rozegranym rzucie wolnym. Piłkę do Krzysztofa Domina zagrał Piotrek Szkolnik. Kris będąc w polu karnym oddał strzał, który odbił pod nogi Piroga Leżoń. Patryk w tej sytuacji zachował zimną krew i ustalił wynik spotkania na 5:1.

Ten mecz pokazał jak wielki potencjał drzemie w drużynie prowadzonej przez trenera Tomasza Głąba. W przekroju całego meczu byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem od Rzemieślnika. Nasi zawodnicy zdobyli pięć goli, dwa razy piłka po uderzeniu naszych reprezentantów zatrzymała się na słupku, raz ostemplowała poprzeczkę.

Już za tydzień w sobotę o 13:00 na IzoArenie Biało-zieloni zakończą rozgrywki ligowe w 2017 roku. Ostatnim przeciwnikiem Izolacji w rundzie jesiennej będzie KS Wiązownica.

Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1:5 (1:3)

Bramki: Wolański (19.) – Szymański (2.), Zieliński 2 (13., 80.), Róg 2 (29., 82.)

Rzemieślnik: Pietraszewski (70. Leżoń) - Fryś, Tragarz (56. Bańdur), Furmański, M. Nalepka (40. Camara), Chłoń (68. H. Nalepka), Ślęzak (80. Anioł), Macnar, Tomasiewicz, Barycza, Wolański (85. Bała)

Izolator: Ćwiczak - Lusiusz (87. Wilk), Dąbek, Bogacz, Szkolnik, Szczoczarz (80. Domin), Kachniarz (87. Skała), Zieliński, Rębisz (85. Puc), Róg (84. Cupryś), Szymański (90. Gajdek)

Żółte kartki: Szczoczarz, Róg

Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław)

Widzów: 150 (20 z Boguchwały)