Ołeksandr "Sasza" Tarasenko jako pierwszy zawodnik obcokrajowy zdobył bramkę dla ZKS Izolator Boguchwała. Stało sie to w meczu 1. kolejki IV ligi w sezonie 2016/17 przeciwko Stali Gorzyce!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Raport wypożyczonych część 2

Zimowa przerwa w rozgrywkach coraz bliżej. Warto zatem zapoznać się z raportem zawodników wypożyczonych, aby sprawdzić jaki postępy poczynili.

Cosmos Nowotaniec

Sebastian Suszko rozegrał pełne spotkanie w barwach Cosmosu Nowotaniec i w 83. minucie zdobył bramkę dla swojej drużyny. Cosmos poległ w Stubnie z tamtejszą Granicą w stosunku 3:7.

Korona Rzeszów

Michał Bigus i Mateusz Filip rozegrali pełne 90 minut.Korona po bardzo dobrej rundzie prowadzi w tabeli klasy Okręgowej grupy: Rzeszów z dorobkiem 40. punktów na co składa się 13 zwycięstw, jeden remis i jedna porażka.

Bratek Bratkowice

Szymon Ziarnik zagrał 78. minut i w 11. minucie dał prowadzenie drużynie Bratka Bratkowice. Oskar Matuła rozegrał pełne spotkanie i także przypieczętował je bramką. Bramkarza Sawy Sonina pokonał w 35. minucie.

Strumyk Malawa

Mateusz Pytel rozegrał 75. minut w spotkaniu przeciwko Iskrze Jawornik Polski i w 4. minucie meczu zdobył bramkę dla Strumyka Malawa.

Aramix Niebylec

Marcin Dobrzański rozegrał 73. minuty, a jego Aramix Niebylec 6-0 pokonał Grodziszczankę Grodzisko Dolne.

Grom Mogielnica

Jakub Wilk rozegrał pełne spotkanie w meczu z Hermanem Hermanowa i w 10. minucie zdobył bramkę dla Gromu Mogielnica. Dodatkowo wywalczył rzut karny, który koledzy. z drużyny wykorzystali. Drużyna prowadzona przez Zbigniewa Dąbka zwyciężyła 4:2.

Iskra Zgłobień

Wojciech Rytkiewicz i Paweł Nowak rozegrali spotkanie w pełnym wymiarze czasowym. Patryk Mika znalazł się poza kadrą meczową. Iskra Zgłobień przegrała z Victorią Budy Głogowskie po bramce w ostatnich sekundach spotkania.