W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Zwycięstwo w sparingu z Wiśniową.

izolatorwislok wisniowaW środowe po południe Izolator zmierzył się z Wisłokiem Wiśniowa. Biało-zieloni wygrali ten sparing 2:0.

Obie bramki zdobyliśmy w pierwszej połowie. Pierwsza bramka padła po strzale Łuaksza Szczoczarza już w ósmej minucie meczu. Szczota wykorzystał podanie z prawego skrzydła. Drugiego gola dla Izolacji zdobył Krzysztof Szymański, który wykorzystał prostopadłe podanie od Michała Kachniarza.

W drugiej połowie tempo meczu spadło. Obie drużyny starały się konstruować akcje jednak ani Izolator nie zagroził bramce strzeżonej przez Dawida Kaszubę, ani Wisłok nie zmusił do wysiłku Miłosza Lewandowskiego.

W sobotę, na dwa tygodnie przed planowanym startem rozgrywek zagramy ósmy zimowy sparing. Naszym rywalem będzie Strumyk Malawa występujący w lidze okręgowej Rzeszów.

Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 2:0 (2:0)

Bramki: Szczoczarz, Szymański

Izolator: Lewandowski – Gajdek (46. Matuła), Bogacz, Dąbek (46. Zawodnik Testowany I), Wilk K. (46. Wilk J.) – Rębisz (46. Worosz), Cupryś (46. Wiącek), Kachniarz (46. Dobrzański), Zieliński, Szczoczarz – Szymański (46. Ziarnik)