Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Wysokie zwycięstwo nad Strumykiem.

izolatorstrumyk malawaIzolator w swoim ósmym zimowym sparingu wygrał z wiceliderem rzeszowskiej okręgówki 5:2, prowadząc do przerwy aż 4:0.

Biało-zielonych na prowadzenie wyprowadził Kamil Rębisz, Rębik oddał strzał z okolic narożnika pola karnego. Piłka po strzale Kamil odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki rywali.

Drugi gol padł po ekwilibrystycznym strzale Krzysztofa Szymańskiego. Piłkę głową do Szymańskiego zgrał Patryk Zieliński Szymek niemal strzałem z przewrotki powiększył nasze prowadzenie.

Trzeciego gola zdobył Patryk Zieliński, który dostał bardzo dobre prostopadłe podanie, wychodząc sam na sam z bramkarzem Strumyka i uderzając piłkę obok niego.

Czwartego i ostatniego gola w pierwszej połowie zdobył ponownie Krzysztof Szymański. Szymek zdecydował się na uderzenie z dystansu a piłka po jego strzale wylądowała tuż po poprzeczką.

Drugiej polowa po raz kolejny była znacznie słabsza od pierwszej części w wykonaniu zawodników Izolatora. Na domiar złego sprezentowaliśmy rywalom dwie bramki. Najpierw piłkę zbyt krótko wybił Dawid Ziobro Drugi gola dla Malawy padł po stracie piłki Oskara Matuły i szybkiej kontrze zakończonej celnym strzałem.

Ostatnie słowo należało jednak do Izolacji. Piątego gola silnym strzałem w długi róg zdobył przymierzany do gry w naszej drużynie skrzydłowy.

Izolator mógł zdobyć jeszcze więcej bramek jednak w drugiej połowie kilka dogodnych sytuacji nie wykorzystał Michał Worosz. W pierwszej natomiast dobrych sytuacji nie bramki nie zamienili Kamil Rębisz, Patryk Zieliński czy Łukasz Szczoczarz.

Izolator Boguchwała –Strumyk Malawa 5:2 (4:0)

Bramki: Szymański 2, Rębisz, Zieliński, Zawodnik Testowany

Izolator I połowa: Lewandowski – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Wilk K. – Rębisz, Cupryś, Domin, Zieliński, Szczoczarz – Szymański

Izolator II połowa: Ziobro – Matuła, Wilk J., Bogacz, Szkolnik – Worosz, Dobrzański, Wiącek, Zawodnik Testowany I, Zawodnik Testowany II – Ziarnik