Pierwszym Prezesem ZKS Izolator Boguchwała został w 1948 roku Kazimierz Buczek a wiceprezesem Zbigniew Syska.

Remis z trzecioligowcem w ostatnim (?) sparingu przed ligą.

izolatorjksjaroslawIzolator w swoim ostatnim sparingu przed planowanym startem ligi zremisował z trzecioligowym JKSem Jarosław 1:1. Po raz kolejny mecz z udziałem Izolatora miał dwa oblicza.

W pierwszej połowie drużyną lepszą byli Biało-zieloni, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce kreując ofensywne akcje. Niestety kilka krotnie po prostych błędach i stratach piłki JKS wyprowadził groźne kontrataki jednak bardzo dobrze w bramce spisywał się Miłosz Lewandowski.

Nasz zespół bramkę zdobył po dwudziestu minutach gry. Z dystansu piłkę uderzył Krzysztof Szymański. Futbolówka po strzale Szymka odbiła się od poprzeczki. Najlepiej na tę sytuację zareagował Łukasz Szczoczarz, który dobił piłkę głową do pustej bramki.

Druga połowa to przewaga JKSu i szybkie ataki Izolacji. Niestety w naszych kontrach brakowało ostatniego podania przez co nie udało nam się skutecznie zagrozić bramce jarosławian.

W 70 minucie JKS miał rzut karny, który sprokurował Michał Kachniarz faulując w polu karnym napastnika rywali. Strzał z jedenastu metrów świetnie obronił Dawid Ziobro.

Zioberek niestety skapitulował na 5 minut przed końcem meczu. Po rzucie wolnym z okolic narożnika boiska celnie główkował gracz rywali. Ten strzał odbił Dawid jednak piłka spadła pod nogi zawodnika JKSu, który nie miał trudności ze zdobyciem bramki.

Jeśli inauguracja rundy rewanżowej zostanie przełożona Izolator w przyszłą sobotę rozegra dodatkowe spotkanie sparingowe. Naszym rywalem będzie ponownie Sokół Kolbuszowa Dolna.

Na początku przyszłego tygodnia również poznamy ostateczną kadrę naszej drużyny, która występować będzie w rundzie wiosennej.

Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1:1 (1:0)

Bramki: Szczoczarz - Zawiślak

Izolator: Lewandowski (60. Ziobro) – Wilk (46. Wiącek), Bogacz, Dąbek, Szkolnik (60. Zawodnik Testowany) – Szczoczarz (46. Domin), Cupryś (60. Dobrzański), Kachniarz, Zieliński, Rębisz (46. Worosz) – Szymański (60. Matuła)