W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Izolator zgarnął komplet punktów w meczu z Granicą.

izolatorgranica stubnoIzolator Boguchwała na własnym stadionie pokonał Granicę Stubno 2:0. Obie bramki Biało-zieloni zdobyli w pierwszej połowie.

Mecz z Granicą rozpoczął się z kilkanaście minut później, z powodu późnego przyjazdu drużyny ze Stubna. A samo spotkanie rozgrywane było przy mocno świecącym słońcu i wysokiej temperaturze. Warunki te na pewno miały wpływ na przebieg pojedynku.

Już na samym początku spotkania wychodzącego na czystą pozycję Michała Worosza sfaulował bramkarz Granicy za co został ukarany czerwoną kartką. Niestety ten faul okazał się bardzo groźny w skutkach i Walker musiał opuścić boisko. Michał prawdopodobnie będzie musiał przejść operację barku, która może spowodować nawet kilkumiesięczną przerwę w treningach…

W miejsce Worosza na murawie pojawił się Patryk Wiącek i to właśnie Wiącu otworzył wynik tego meczu. Patryk z prawej strony zacentrował piłkę w pole karne, ta dość niespodziewanie dla wszystkich znalazła drogę do bramki.

Po tym golu Izolacja stworzyła sobie jeszcze kilka dobrych okazji na zdobycie gola. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał Patryk Zieliński. Zielak w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki.

Parę minut później drugiego gola w tym dniu dla Izolatora zdobył Krystian Wilk. Dla naszego wychowanka był to pierwszy gol zdobyty w drużynie seniorów. Wouczer swojego debiutanckiego gola zdobył strzałem z bliskiej odległości po dośrodkowaniu Sławomira Wójcika i zgraniu piłki przez Adriana Sitka.

W drugiej połowie Izolator stworzył sobie jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku jednak dalej wszystkie strzały naszych zawodników były niecelne.

Na ostatnie dziesięć minut pojedynku na boisku zameldował się Dawid Ziobro, który zastąpił między słupkami naszej bramki - Miłosza Lewandowskiego.

Już w sobotę kolejny mecz ligowy. Nasz zespół w Ropczycach zmierzy się z Błękitnymi. Początek tego spotkania o 17:00.

Izolator Boguchwała – Granica Stubno 2:0 (2:0)

Bramki: Wiącek (15.), Wilk (27.)

Izolator: Lewandowski (80. Ziobro) – Gajdek (75. Ziarnik), Bogacz, Dąbek, Wilk – Worosz (7. Wiącek), Sitek, Dobrzański (65. Cupryś), Zieliński (77. Szymański), Wójcik (60. Domin) – Rębisz

Czerwona kartka: Kuźma

Sędzia: Jakub Pych (Dębica)