W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

KS Wiązownica wywozi 3 punkty z IzoAreny

izolatorwiazownicaZespołowi z Wiązownicy w ostatnich latach na Izo Arenie szło bardzo słabo, tym razem jednak sprawili oni swoim kibicom małą niespodziankę i pokonali Izolatora Boguchwała 2-3 (0-2).

Piłkarze z Wiązownicy bardzo otwarcie weszli w ten mecz i już w 11. minucie mogli cieszyć się z prowadzenia. Fatalne wznowienie Dawida Kaszuby wykorzstał Arkadiusz Gil, który pociągnął z piłką jeszcze kilka metrów i huknął nie do obrony.

Gospodarze dążyli do szybkiego wyrównania. Korzystne sytuacje zmarnowali jednak Marcin Dudek oraz Aleksander Gajdek.

Zemściło się to na Izolacji w 39. minucie kiedy to Kacper Rop pięknym mierzonym uderzeniem zdjął pajęczynę z okienka bramki Kaszuby.

Gol ten jednak nie powinien zostać uznany, bo przed uderzeniem w polu karnym faulowany był skączący do główki Krystian Wilk. Jest to jednak błąd sędziego, a kunsztu uderzeniu Ropa odmówić nie można.

Na początku drugiej części spotkania gospodarze po stracie piłki w środku pola przegrywali już 0-3. Bezwzględny w karceniu Izolatora był tego dnia Rop, który ponownie popisał się pięknym uderzeniem.

Przez długi czas po tej bramce zawodnicy Tomasza Głąba nie mogli dojść do siebie. Na ratunek przyszły zmiany. Iskierkę nadzieji dał biało-zielonym wprowadzony w drugiej części spotkania Dominik Pikiel. Młody skrzydłowy wykorzystał zamieszenie w polu karnym i umieścił piłkę w siatce.

Izolator ruszył do ataków, czasu jednak było już bardzo mało, a Wiązownica dobrze się broniła. W doliczonym czasie przed polem karnym faulowany był jeden z zawodników gospodarzy.

Do piłki podszedł Patryk Zieliński i po rykoszecie wpadła ona do bramki strzeżonej przez Bartłomieja Michałowicza.

Kto wie co by się stało gdyby mecz ten potrwał jeszcze parę minut. Niestety dla gospodarzy finisz ten był zbyt późny i po chwili arbtier główny tego spotkania Albin Kijowski zagwizdał ostatni raz.

Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 2:3 (0:2)
Bramki: Pikiel, Zieliński – Rop 2, A. Gil

Izolator: Kaszuba – Gajdek (68. Filip), Bogacz, Wiącek (75. Brogowski), Wilk K. - Zieliński, Pałys-Rydzik (53. Worosz), Dobrzański (46. Pikiel), Kachniarz (48. Sitek), Domin (82. Wilk J.)– Dudek

Żółte kartki: Worosz, Wiącek, Sitek, Domin